Satışta Başarı

(2 müşteri değerlendirmesi)

100.00 kdv dahil

Satışta başarılı olmak ve satışları artırmak için bu frekansa kulak ver.

telkin indir

guvenli-odeme

 

Açıklama

Şimdi Değişme Zamanı

telkinmp3-telkincd

Satışta Başarı

Satışta başarılı olmak ve satışları artırmak için bu frekansa kulak ver.

  • Beyin sadece en çok söylediğiniz şeye inanır.
  • Ona kendiniz hakkında ne söylerseniz, onu yaratacaktır. Başka seçeneği yoktur.

Shad Helmstetter…

“Satışta Başarı” Telkin Mp3’ü ile düşüncelerini değiştir, hayatın değişsin…

Bu ürünün içeriği

  • BPT ile Olumlu Dönüşüm Mesajları* (Sadece müziği duyarsınız, telkinler duyulmaz…)
  • Satışta Başarı” isimli ürünü satın alır almaz “HESABIM” bölümünden hemen indirebilirsiniz.

DİKKAT!

Satışta Başarı Becerinizi Geliştirin

Satışta Başarılı Olmak isteyenlere özel:

Beyninizi satışta başarıya uyarlar ve güçlü subliminal mp3 mesajlarımızın yardımıyla en iyi satıcı performansına erişirsiniz.

Siz de Satış Becerinizi Geliştirebilirsiniz!

Kişisel Gelişim - Mp3 Telkin - Subliminal Telkin mp3, Subliminal, BilinçaltıÇalıştığınız şirketde en iyi satıcı olmak istiyor musunuz?
Kişisel Gelişim - Mp3 Telkin - Subliminal Telkin mp3, Subliminal, BilinçaltıSatışta başarı kariyeri hedefliyor musunuz?
Kişisel Gelişim - Mp3 Telkin - Subliminal Telkin mp3, Subliminal, BilinçaltıSatış kariyerine yeni başladınız ve mümkün olduğunca çabuk en iyi olmak mı istiyorsunuz?
Kişisel Gelişim - Mp3 Telkin - Subliminal Telkin mp3, Subliminal, BilinçaltıSatış rakamlarınız tutarsız mı? Bazen yüksek oluyor, bazen satamıyor musunuz?
Kişisel Gelişim - Mp3 Telkin - Subliminal Telkin mp3, Subliminal, BilinçaltıSatışta daha tutarlı olmak ve her zaman daha çok satmak mı istiyorsunuz?

 

Satış işindeyseniz satışta başarının bir zihin yapısı olduğunu anlarsınız. Bazı insanlar, diğerleri çabalarken, düzenli olarak büyük miktarlarda satış yapar ve komisyon alırlar. Bu iki insan arasındaki fark zihinlerinde ve inançlarındadır.
En iyi satıcılar azimlidir, motivasyona sahiptir, canlıdır, tutkuludur, inatçıdır, kendilerine güvenirler. Bazen küstahtır, reddedilmekten korkmazlar, başarıya odaklıdırlar, kendilerine inanırlar. Onlar satacaklarını bilirler, her şeyde pozitif yanı görürler, itirazı gizli satış sinyali olarak görürler. Başarılı satıcılar enerjilerini satış konuşmalarına yansıtırlar, üründe veya hizmetlerinde heyecanlandıran ve şimdi alma isteği uyandıran önemli noktalar yaratırlar. Ve elbette anlaşmaya yaklaşırlar.
Satış bir beceridir; kendinizi geliştirebilir ve satış becerinizi artırabilirsiniz. Subliminal mesajlarımız bilinçaltınızı hedefler. Kendiniz ve satış becerileriniz hakkındaki herhangi negatif ve sınırlayıcı inançları uzaklaştırır ve bilinçaltınıza satış başarısına sahip insanlarda olan pozitif inançları aşılar.

Ne Ararsan O’nu Bulursun…

Bu subliminal mp3 telkin ile siz;

Kişisel Gelişim - Mp3 Telkin - Subliminal Telkin mp3, Subliminal, BilinçaltıKendinize güven kazanacak ve satış becerinize inanacaksınız. Şimdi satmaya gittiğinizi bileceksiniz.
Kişisel Gelişim - Mp3 Telkin - Subliminal Telkin mp3, Subliminal, BilinçaltıSatış yeteneğinizle ilgili tüm negatif ve sınırlayıcı inançlarınızdan kurtulacaksınız, böylece hiçbir şey sizi durduramayacak.
Kişisel Gelişim - Mp3 Telkin - Subliminal Telkin mp3, Subliminal, BilinçaltıSatış peşinde daha ısrarcı olacaksınız, ilk itirazda vazgeçmeyeceksiniz, bunun yerine tüm enerjinizi verecek ve sınırları zorlayacaksınız.
Kişisel Gelişim - Mp3 Telkin - Subliminal Telkin mp3, Subliminal, BilinçaltıEskisinden daha motivasyonlu, daha azimli ve amaçlı olacaksınız. Gelecekte kendinizi istediğiniz gibi en iyi satıcı olarak göreceksiniz ve amacınız için sıkı çalışmaya asla son vermeyeceksiniz.
Kişisel Gelişim - Mp3 Telkin - Subliminal Telkin mp3, Subliminal, BilinçaltıSatış için size azim, şevk ve ilgi aşılanır, daha ilgili olur ve daha çok satarsınız.
Kişisel Gelişim - Mp3 Telkin - Subliminal Telkin mp3, Subliminal, BilinçaltıSatışsız günleriniz gider, tutarlı ve düzenli satış geliştirirsiniz.
Kişisel Gelişim - Mp3 Telkin - Subliminal Telkin mp3, Subliminal, BilinçaltıHer satış aşamasında acele hissini yaratırsınız, böylece telefon yüzünüze kapanmayacak veya size geri aranacağınız söylenmeyecektir.
Kişisel Gelişim - Mp3 Telkin - Subliminal Telkin mp3, Subliminal, BilinçaltıMüşteriler, sizin sözcüklerinizden ve sesinizden bunun önemli olduğunu duyacak, hissedecekler ve sizinle şimdi konuşmaları gerektiğini bilecekler.
Kişisel Gelişim - Mp3 Telkin - Subliminal Telkin mp3, Subliminal, BilinçaltıHer zaman satışa yaklaştığınıza güvenirsiniz, sakin olursunuz, ve müşterinin satın alacağına dair inancınızla sonuca yaklaşırsınız.

Bilim’de büyük başarı!

Satışta başarı için her zaman başarılı olmak ya da satışınızı daha çok artırmak istiyorsanız, bu mp3 telkin albüm tam size göre!
Bu albüm satışı ciddiye almak isteyen kişiler için! Eğer en üst seviyeye ulaşmak, grupta her zaman en iyi performansa sahip olmak, satışta kariyer basamaklarını hızla tırmanmak, satış ekibini yönetmek, yüksek miktarda komisyon ve para almak, başarıya ulaşmak için olası her şeyi yapmak istiyorsanız, o zaman bu ürün tam size göre.
Bu subliminal mp3 telkin ile bilinçaltı zihninizi satışta başarısıya uyarlamak için kullanın, meslektaşlarınızı geçin ve satışta bir yıldız olun! Bu telkini şimdi alın ve yeni geleceğinizi bugün yaratmaya başlayın!

Subliminal mesajlar insan kulağının duyamayacağı frekanstadır. Bu demek oluyor ki siz telkin dinlerken herhangi bir ses, konuşma duymayacaksınız. Müziğin içine gizlenmiş subliminal mesajlar doğruca bilinçaltınıza gidecek. (Satışta Başarı Telkini)

Satışta Başarı Mp3 Telkinini Nasıl dinlemem gerekiyor?

Bilinçaltındaki kayıtların olumlu olan yenileriyle değişmesi devam eden döngüyü kıracaktır. Yavaş yavaş yaşamınızın efendisi olma süreci daha da hızlanacaktır. Bu çalışmayla var oluşumuzun mükemmel olduğu, yaşamımızın tüm sorumluluğunun bize ait olduğu, sonsuzlukla uyum içinde olduğumuzun bilincine varırız. Deneyimlerimizin değişmesine olanak sağlarız. Satışta başarı mp3 telkinini en az 21 gün dinlemelisiniz. Günde en az bir kere dinlemeniz satışta başarı konusunda gelişiminizi tamamlamanız için gereklidir. Eğer bir süre kullandıktan sonra bir etki görmediğinizi hissederseniz dinleme sürenizi uzatın. Bazı kişilerde etkiyi hissetme süresi 21 günü aşabileceği gibi, 3 aya kadar çıktığı gözlenmiştir. Satışta başarı alanındaki gelişiminizin kalıcı olmasını istiyorsanız ürünü çalışma sürenizi 3 aya kadar uzatabilirsiniz. Uzun olumlama gruplarından ise günde en az 3 kez dinleyin. Bu telkini mutlaka kulaklıkla dinlemeniz gerekiyor.(Satışta Başarı Telkini)
Telkini dinlerken oturuyor ya da uzanıyor olmanız en uygunudur. En tercih edilecek zaman ise sabah kalktığınızda ya da akşam yatarken ayıracağınız zamandır. Bilinçaltı bu anlarda daha alıcıdır. Ürünü mp3 çalarınıza ya da benzer başka bir alete kopyalayabilirsiniz.

 

Telkin hazırlanırken hangi teknik kullanıldı?

Subliminal mesaj, kelime anlamıyla başka bir objenin içinde gömülü bir işaret ya da mesaj olarak adlandırılabilir. Yani anlayacağınız gibi insanın ilk algılama durumunda gizli kalarak bilincin değil de, bilinçaltının algılaması üzerine tasarlanmıştır.
Bu teknikte, kaydedilen ses, insan kulağının duyamayacağı bir frekansa çıkarılmıştır. Mp3’ünüzü çalarken herhangi bir mesaj duymazsınız. Sesi sizi rahatsız edecek kadar çok açmanıza gerek yok. Siz duyamasanız da bilinçaltı ortamdaki sesi algılayacaktır.(Satışta Başarı)
Telkini dinlediğinizde neler olacak?
Engellerinizi ve sınırlarınızı kaldırmanızda etkili bir silah olacaktır. Hızlandırılmış bir biçimde eskimiş deneyimlerinizin yerine özgürleşme deneyimleri yaşanmaya başlayacak.
Bu telkin ile beraber yenilenen bilinçliliğin, yeni olasılıkların, yeni kaynakların farkına varacaksınız. Bu farkındalık herkes için farklı zamanlamalarda algılanabilir. Kiminde etki 1 haftada hissedilebilirken kimisinin etkiyi alma süreci 3 ya da 4 ay gibi çok daha uzun zamana yayılabilir. Bu durumda yapılması gereken en uygun şey, kuralına uygun şekilde ürünü dinlemeye devam etmektir.(Satışta Başarı Telkini)

Uyarılar!

* Bu program sadece kendini geliştirme, öğrenme, motivasyon arttırma, rahatlama ve deneyim kazanma amacıyla hazırlanmıştır.

* Bilerek ya da bilmeyerek bu uygulama;

* Epilepsi ve Sara Hastalarında

* Kalp Pili Takanlarda

* Hamile bayanlarda kullanılmamalıdır!

* Psikolojik ilaç kullanımında doktorunuza danışmalısınız.

* Bu uygulama alkol veya benzeri kimyasal ile kullanılmamalıdır.

* Hiçbir zaman, BPT CD’leri araba kullanırken ya da yüksek dikkat gerektiren bir iş ile meşgulken dinlenmemelidir.

* Her gün en az bir kere 21 gün aralıksız dinlenmelidir.

“70 yıllık tecrübelerin ürünü olan BPT, zihinsel gelişimi sağlamak amacıyla 172 ülkede binlerce kişi tarafından kullanılmaktadır.”
İstediğiniz MP3 telkini hemen seçin…

afirmasyon telkin

Subliminal (telkin) mesajlar insan kulağının normal duyamayacağı frekanstadır. Öyle ki siz herhangi bir ses ya da konuşma duymayacaksınız. Bütün duyacağınız rahatlatıcı bir frekans sesi. Buna karşın içine gizlenmiş subliminal (telkin) mesajlar doğruca şuur altınıza gidecek.

StereoBinoral: Bu yöntemde arka plan müzik olarak binoral vuruşlar kullanılır. Dinlerken rahatlamanız ve böylece daha alıcı hale gelmeniz sağlanır. Her iki kulaktan ayrı frekansta ses gelir. İki sesin arasındaki fark, 7.5 hz olan alfa frekansına denktir. Bilinçaltı mesajlar için kullanılan en uygun frekanstır. Her iki kulaktan ayrı frekansta ses geldiği için mutlaka kulaklık ile kullanılması gerekmektedir. Meditatif bir halde dinlemeniz daha iyi olacaktır.

(Bu ürün istenildiğinde isme özel olarak da hazırlanabilir. İsminize özel hazırlanmasını isterseniz ücret için bizimle iletişime geçebilirsiniz.)


Merak ettiğiniz tüm videolar

[vc_row][vc_column width=”1/4″][vc_video link=”https://www.youtube.com/watch?v=Bohz27ERIZs”][/vc_column][vc_column width=”1/4″][vc_video link=”https://www.youtube.com/watch?v=QoaEl-_nPF8″][/vc_column][vc_column width=”1/4″][vc_video link=”https://www.youtube.com/watch?v=t2a-tbCA6gA”][/vc_column][vc_column width=”1/4″][vc_video link=”https://www.youtube.com/watch?v=46PZHt3JBqY”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/4″][vc_video link=”https://www.youtube.com/watch?v=qJhFfz_JnI0″][/vc_column][vc_column width=”1/4″][vc_video link=”https://www.youtube.com/watch?v=fFmgKL69qmU”][/vc_column][vc_column width=”1/4″][vc_video link=”https://www.youtube.com/watch?v=tmvrI23vd3A”][/vc_column][vc_column width=”1/4″][vc_video link=”https://www.youtube.com/watch?v=DrbvB_6hO3o”][/vc_column][/vc_row]

Satışta Başarı için 2 değerlendirme

  1. abone-kasimi34

    Hmm bazı insanlar gerçekten satışta başarılıdır almak istemeyeceğin bir ürünü sana 5 dakika içinde aldırtma isteği uyandırabilir :)))

  2. basarbasaran

    İyi bir satıcı olmak istiyorsan bunu acil dinlemelisin.

Değerlendirme yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.