İndirim!

Para Ve Bolluk

(3 müşteri değerlendirmesi)

150.00 kdv dahil

Parayı hayatınıza çekmek ve bolluk içinde yaşamak için bu frekansa kulak ver.

telkin indir

guvenli-odeme

 

Açıklama

Şimdi Değişme Zamanı

telkinmp3-telkincd

Para ve Bolluk

Parayı hayatınıza çekmek ve bolluk içinde yaşamak için bu frekansa kulak ver.

 • Beyin sadece en çok söylediğiniz şeye inanır.
 • Ona kendiniz hakkında ne söylerseniz, onu yaratacaktır. Başka seçeneği yoktur.

Shad Helmstetter…

“Para ve Bolluk” Telkin Mp3’ü ile düşüncelerini değiştir, hayatın değişsin…

Bu ürünün içeriği

 • BPT ile Olumlu Dönüşüm Mesajları* (Sadece müziği duyarsınız, telkinler duyulmaz…)
 • Para ve Bolluk” isimli ürünü satın alır almaz “HESABIM” bölümünden hemen indirebilirsiniz.

Parayı Bollukla Hayatına Çekmek mi İstiyorsun?

Para & Bolluk

Hayatınızı kökten değiştiren subliminal (bilinçaltı) mesajlarımızın yardımıyla, parayı ve bolluğu bilinçaltı zihninizin gücünü doğallıkla kullanarak yaşamınıza çekin… (para bolluk)

Beyin Frekans Teknolojisi - Para Bolluk Telkin mp3, Subliminal, BilinçaltıPara ve bolluk yaşamınıza girsin ister misiniz?

 • Hayattaki isteklerinizi büyük miktarda para & bolluk ve finansal özgürlükle göstermek istiyor musunuz?
 • Diğer insanların yaşamlarında düşünce gücünü ya da çekim yasasını kullanmak suretiyle para & bolluk çektiklerini duydunuz mu?
 • Ve siz de onlarla aynı şeyi yapmak istiyor musunuz?

Ne Ararsan O’nu Bulursun…

Biliyorsunuz çekim yasası’nı “The Secret(Sır)” kitabı ve DVD’si meşhur etti. O der ki; insanların fiziksel gerçeklikte yaşadıkları, onların en güçlü düşünce ve duygularının karşılığıdır.

Düşüncesine hakim olan insanların kendi hayatları üzerinde direkt kontrolleri vardır. “Ne düşünürsen onu alırsın” veya “düşünceleriniz deneyimlerinizi belirler”. (para bolluk)


Bu ürün, diğer çekim yasası subliminal telkin ürünümüz gibi çalışır. Tek şey dışında, o da bu telkin tamamen para & bolluk çekmeye odaklanır. Güçlü subliminal mesajlarımız sizin bilinçaltı zihninizi, parayı ve refahı hayatınıza çekmek amacınızla hizalayarak çalışır. Sadece bilinçli düşünceleriniz değil, eylemleriniz, refah amacınıza doğru tüm çalışma tarzınız değişir. Bilinçaltı zihniniz de para bolluk çekmeye odaklanır. Artırılmış enerjiyi, isteklerinizi dile getirmek ve gerçekleşmelerini artırmak için yöneltir… (para bolluk)

 • Zihninizi, bollukla para ve hayatınızda finansal özgürlük isteğinizi dile getirmeniz için yeniden programlar.
 • Bilinçaltı zihninizi para bolluk çekme amacınızla hizalar.
 • Başarıya ket vuran tüm zihinsel engelleri negatif enerji ve düşünceleri temizler ve uzaklaştırır.
 • Zihninizi kalıcı, pozitif duruma yeniden programlar.
 • Zihninizi güçlü bir inanç durumuna odaklar. Çekim yasasını kendiniz için çalıştıracağınıza inancınız ve finansal özgürlük başarısına inancınız.
 • Subliminal, kendinizi para bolluk çekmekle ilgili isteğinizi başarmanız için gerekli olan motivasyona en uygun kalıcı duruma getirir.

Çekim yasasını başarıyla çalıştıran insanlar buna tamamen inanırlar. Bilinçli ya da bilinçsiz olarak, onların zihinleri istekleri hakkında düşünmek için çok güçlü çalışır. Onları geride tutan negatif düşünceleri kesinlikle yoktur. Bir istekte bulunurlar ve onun onlara mutlaka geleceğini bilirler. Çekim yasasını gerçekten çalıştırmak için tek yoldur. Tam, katıksız inanç ve düşünceleriniz, eylemleriniz ve sizin bilinçaltı zihniniz arasında eş zamanlılık. (para bolluk)

Çekim yasasını uygularken bilinçli düşünseniz ve eylemlerde bulunsanız bile, muhtemelen zihninizin derinlerinde sizi durduran şüpheleriniz ve korkularınız vardır. Subliminal mp3 telkin ürünümüz onları temizlemek için ve bilinçaltı zihninizi, bilinçli eylemleriniz ve düşüncelerinizle hizalamak için oluşturuldu. (para bolluk)

Hergün zihninizi, bedeninizi ve bilinçaltı zihninizi birlikte çalıştırın ve parayı çekme amacınıza odaklayın; Olayları gerçekleştirme yeteneğinizi geliştirin ve güçlü subliminal mesajlarımızla hayatınıza para & bolluk getirmeyi garantileyin. (para bolluk)

Uyarılar!

* Bu program sadece kendini geliştirme, öğrenme, motivasyon arttırma, rahatlama ve deneyim kazanma amacıyla hazırlanmıştır.

* Bilerek ya da bilmeyerek bu uygulama;

* Epilepsi ve Sara Hastalarında

* Kalp Pili Takanlarda

* Hamile bayanlarda kullanılmamalıdır!

* Psikolojik ilaç kullanımında doktorunuza danışmalısınız.

* Bu uygulama alkol veya benzeri kimyasal ile kullanılmamalıdır.

* Hiçbir zaman, BPT CD’leri araba kullanırken ya da yüksek dikkat gerektiren bir iş ile meşgulken dinlenmemelidir.

* Her gün en az bir kere 21 gün aralıksız dinlenmelidir.

“70 yıllık tecrübelerin ürünü olan BPT, zihinsel gelişimi sağlamak amacıyla 172 ülkede binlerce kişi tarafından kullanılmaktadır.”

İstediğiniz MP3 telkini hemen seçin…

afirmasyon telkin

Subliminal (telkin) mesajlar insan kulağının normal duyamayacağı frekanstadır. Öyle ki siz herhangi bir ses ya da konuşma duymayacaksınız. Bütün duyacağınız rahatlatıcı bir frekans sesi. Buna karşın içine gizlenmiş subliminal (telkin) mesajlar doğruca şuur altınıza gidecek.

StereoBinoral: Bu yöntemde arka plan müzik olarak binoral vuruşlar kullanılır. Dinlerken rahatlamanız ve böylece daha alıcı hale gelmeniz sağlanır. Her iki kulaktan ayrı frekansta ses gelir. İki sesin arasındaki fark, 7.5 hz olan alfa frekansına denktir. Bilinçaltı mesajlar için kullanılan en uygun frekanstır. Her iki kulaktan ayrı frekansta ses geldiği için mutlaka kulaklık ile kullanılması gerekmektedir. Meditatif bir halde dinlemeniz daha iyi olacaktır.

(Bu ürün istenildiğinde isme özel olarak da hazırlanabilir. İsminize özel hazırlanmasını isterseniz ücret için bizimle iletişime geçebilirsiniz.)


Merak ettiğiniz tüm videolar

► Kanalıma Abone Ol ★ Ali GÜLKANAT Videolar

Para Ve Bolluk için 3 değerlendirme

 1. guvenmezyavuz

  paranın olduğu yerde saygınlık artıyor insanlar size daha fazla güveniyor ama önce sşz kendinize daha fazla güveniyorsunuz

 2. basarbasaran

  Herşeyi bollukla hayatına çekiyor

 3. guvenmezyavuz

  para ve bolluğu tatmak istiyorum artık

Değerlendirme yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.