İndirim!

Kendinize Güveninizi Geliştirin

150.00 kdv dahil

Kendine güvenini geliştirmek için bu frekansa kulak ver.

telkin indir

guvenli-odeme

 

Açıklama

Şimdi Değişme Zamanı

telkinmp3-telkincd

Kendinize Güveninizi Geliştirin

Kendine güvenini geliştirmek için bu frekansa kulak ver.

 • Beyin sadece en çok söylediğiniz şeye inanır.
 • Ona kendiniz hakkında ne söylerseniz, onu yaratacaktır. Başka seçeneği yoktur.

Shad Helmstetter…

“Kendinize Güveninizi Geliştirin” Telkin Mp3’ü ile düşüncelerini değiştir, hayatın değişsin…

Bu ürünün içeriği

 • BPT ile Olumlu Dönüşüm Mesajları* (Sadece müziği duyarsınız, telkinler duyulmaz…)
 • Kendinize Güveninizi Geliştirin” isimli ürünü satın alır almaz “HESABIM” bölümünden hemen indirebilirsiniz.

Kendinize Güveninizi Geliştirin

Hemen şimdi kendinize güveninizi geliştirin ve çok etkili subliminal mp3 telkin ürünümüzü kullanarak daha sosyal olun.

Genelde kendine güveni ve saygısı olmayan insanların belirgin olan birkaç özelliği vardır. Aşağıda yazan özelliklerden hangisini kendinizde görüyorsunuz?

Sürekli sosyal durumlarda kendinizi utangaç, beceriksiz ve bulunduğunuz mekanın dışında hissettiğinizin farkında mısınız? Her zaman diğer kişilerin sizin hakkınızda neler düşündüğünden sürekli olarak  endişe mi duyuyorsunuz?

 • Sürekli olarak hep kendinizi aşağılama alışkanlığınız mı var?
 • Her ortamda kendinden daha emin olan arkadaşlarınız, meslektaşlarınız her konuda kararlar verirken ve konuşmaları yönetirken siz kendinizi  hep dışarıda mı tutuyorsunuz?
 • Kendinize güveninizi geliştirmek sizin için bir hayal diye mi düşünüyorsunuz?
 • Rüyalarının ve emellerinin peşinde koşan ve her istediklerini elde eden diğer insanları mı kıskanıyor sunuz?
 • Ortamlarda karşı cinsle başarılı olabilmek için kendinize güveninizi artırmak mı istiyorsunuz?
 • Siz kendinize duyduğunuz güven eksikliğinin yaşamınızın dönüm noktalarında mesela okul hayatı, iş yaşamı, sosyal yaşam, aşk hayatı veya yaşamınızın bütün alanlarında sizi engellediğini hissediyor musunuz?
Ne Ararsan O’nu Bulursun…

Kendinize Güveninizi Geliştirin Telkin mp3, Subliminal, BilinçaltıKendinize olan güveninizi negatif olarak etkileyen bir kaç etmen var. Yukarıda yazılı olan maddelerle kendinizi eğer yakın hissediyorsanız o vakit ihtimalen o maddelerden en az bir kaçını deneyimliyorsunuz.

Seneler önce kaybettiğiniz kendinize olan güveninizi yeniden nasıl kazanacağınızı bilemiyor musunuz? Size iyi bir haberimiz var. Bu güveni tekrar geri alabilirsiniz. Hayatınızın sonuna dek bu biçimde yaşamanız gerekmiyor. Subliminal mp3 telkin ürünümüzün çok etkili gücünü kullanabilirsiniz. Mp3 telkin, kendinize olan güveni kazanmak için kullanabileceğiniz bir çok yöntemden farklıdır. Doğruca güvensizliğinizin kök nedenini hedef alır. Kendinize olan güveni içinizden çıkarmak için direkt zihninizi hedefler. Bu ürünün nasıl çalıştığını aşağıda göreceksiniz.

Kendinize olan güveninizi sizin düşündüğünüzden çok daha fazla geliştirmek için zihninizi yeniden programlar.

 • Sosyal ortamlarda kendinizden daha emin olursunuz ve grubunuzdaki arkadaşlarınızın saygısını kazanırsınız.
 • Sizin bütünlüğünüzü oluşturur ve kendinizle hep gurur duyarsınız.
 • Diğer insanların sizin hakkınızda düşündükleriyle ilgili endişe duymaya son vermeyi ve hiçbir şeyi kafaya takmamayı öğrenirsiniz.
 • Artık kendiniz olmaktan mutlu ve güvenli olmayı öğrenirsiniz. Bundan sonra an’dayaşar, aklınızdakini hemen söyler ve kendinizi aşağılamaktan vaz geçersiniz.
 • Artık gelişmiş güveninizi iş hayatında başarıyı elde etmek için kullanın. İlk önce terfi edin, sonra da istediğiniz zam’mı alın.
 • Kendinize olan güveninizi rahatca kazanın ve karşı cinsle her zaman istediğiniz gibi sohbet edin. Böylelikle ilişkilerinizi geliştirin.

Kendinize güveninizi geliştirin ve bundan böyle istediğiniz gibi dışa dönük, sosyal bir kişi olun. Başka kişilerin gölgesinde yaşamaya artık son verin. Subliminal mp3  telkin ürünümüzün etkisiyle hayatınızı dolu dolu yaşayın.

Uyarılar!

* Bu program sadece kendini geliştirme, öğrenme, motivasyon arttırma, rahatlama ve deneyim kazanma amacıyla hazırlanmıştır.

* Bilerek ya da bilmeyerek bu uygulama;

* Epilepsi ve Sara Hastalarında

* Kalp Pili Takanlarda

* Hamile bayanlarda kullanılmamalıdır!

* Psikolojik ilaç kullanımında doktorunuza danışmalısınız.

* Bu uygulama alkol veya benzeri kimyasal ile kullanılmamalıdır.

* Hiçbir zaman, BPT CD’leri araba kullanırken ya da yüksek dikkat gerektiren bir iş ile meşgulken dinlenmemelidir.

* Her gün en az bir kere 21 gün aralıksız dinlenmelidir.

“70 yıllık tecrübelerin ürünü olan BPT, zihinsel gelişimi sağlamak amacıyla 172 ülkede binlerce kişi tarafından kullanılmaktadır.”
İstediğiniz MP3 telkini hemen seçin…

afirmasyon telkin

Subliminal (telkin) mesajlar insan kulağının normal duyamayacağı frekanstadır. Öyle ki siz herhangi bir ses ya da konuşma duymayacaksınız. Bütün duyacağınız rahatlatıcı bir frekans sesi. Buna karşın içine gizlenmiş subliminal (telkin) mesajlar doğruca şuur altınıza gidecek.

StereoBinoral: Bu yöntemde arka plan müzik olarak binoral vuruşlar kullanılır. Dinlerken rahatlamanız ve böylece daha alıcı hale gelmeniz sağlanır. Her iki kulaktan ayrı frekansta ses gelir. İki sesin arasındaki fark, 7.5 hz olan alfa frekansına denktir. Bilinçaltı mesajlar için kullanılan en uygun frekanstır. Her iki kulaktan ayrı frekansta ses geldiği için mutlaka kulaklık ile kullanılması gerekmektedir. Meditatif bir halde dinlemeniz daha iyi olacaktır.

(Bu ürün istenildiğinde isme özel olarak da hazırlanabilir. İsminize özel hazırlanmasını isterseniz ücret için bizimle iletişime geçebilirsiniz.)


Merak ettiğiniz tüm videolar

► Kanalıma Abone Ol ★ Ali GÜLKANAT Videolar

Kendinize Güveninizi Geliştirin için 1 değerlendirme

 1. gamzec

  İşimi kaybettikten sonra kendime güvenimi de kaybetmiştim. Ta ki bu telkini dinleyene kadar. şimdi istediğim her şeyi yapabileceğime ve değerli olduğuma inanıyorum. Değişimi hissetmeye başladım.

Değerlendirme yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.