İndirim!

Hızlı Okuma Becerisi

(5 müşteri değerlendirmesi)

150.00 kdv dahil

Hızlı okuma becerisi için bu frekansa kulak ver.

telkin indir

guvenli-odeme

 

Açıklama

Şimdi Değişme Zamanı

telkinmp3-telkincd

Hızlı Okuma Becerisi

Hızlı okuma becerisi için bu frekansa kulak ver.

  • Beyin sadece en çok söylediğiniz şeye inanır.
  • Ona kendiniz hakkında ne söylerseniz, onu yaratacaktır. Başka seçeneği yoktur.

Shad Helmstetter…

“Hızlı Okuma Becerisi” Telkin Mp3’ü ile düşüncelerini değiştir, hayatın değişsin…

Bu ürünün içeriği

  • BPT ile Olumlu Dönüşüm Mesajları* (Sadece müziği duyarsınız, telkinler duyulmaz…)
  • Hızlı Okuma Becerisi” isimli ürünü satın alır almaz “HESABIM” bölümünden hemen indirebilirsiniz.

DİKKAT!

Hızlı Okuma Becerinizi Geliştirin

Hızlı Okumak isteyenlere özel:

Bu subliminal mp3 telkin ürünümüzle çok kolay ve otomatik olarak hızlı bir şekilde okumayı öğrenin.

Siz de Hızlı Okuma ve Anlama Becerinizi Geliştirebilirsiniz!

Kişisel Gelişim - Mp3 Telkin - Subliminal Telkin mp3, Subliminal, BilinçaltıHızlı okumaya merakınız mı var?
Kişisel Gelişim - Mp3 Telkin - Subliminal Telkin mp3, Subliminal, BilinçaltıOkul hayatınız boyunca derslerinizde, sınavlarınızda ve gelişiminiz sürecinde üstün özelliklere sahip bir insan olmak için nasıl hızlı okunacağını öğrenmeye ihtiyacınız mı var?
Kişisel Gelişim - Mp3 Telkin - Subliminal Telkin mp3, Subliminal, BilinçaltıŞu an çok kıısa zamanda çok bilgiyi mi okumanız gerekiyor?
Kişisel Gelişim - Mp3 Telkin - Subliminal Telkin mp3, Subliminal, BilinçaltıSürekli olarak diğer başarısız hızlı okumaya yardımcı teknikleri denemekten artık yoruldunuz mu?

Ne Ararsan O’nu Bulursun…

Hızlı Okuma Becerisi Telkin mp3, Subliminal, BilinçaltıBilim’de büyük başarı!

Hızlı okuma becerisi, uzun ve fazla miktarda testleri, problemleri anlama eksikliği olmadan veaklınızda tutarak anlaşılır bir şekilde okumanızı sağlar. Bazı kişiler doğal olarak diğer insanlardan dahahızlı okurlar. Bu kısmen pratik ve egzersizler yapmaya, lakin aynı zamanda da beyinlerimizin farklı yollardan okuduklarımızı yorumlamasına bağlıdır.

Hızlı okuma becerisi olan insanların genel olarak daha yüksek IQ’ları, daha iyi hafızaları vardır ve girdikleri sınavlarda çok yüksek performans gösterirler. Gelişmiş zekaları, hafıza fonksiyonları sayesinde hedeflerine ulaşmada başarılıdırlar ve genellikle daha prestijli pozisyonlarda diğer kişileri kolayca yenerler.

Size iyi bir haberimiz var. Hızlı okuma becerisini herkes kolayca zorlanmadan öğrenebilir. Bu subliminal mp3 telkin ürünümüz size hızlı okumayı öğretmek için oluşturuldu. Bu ürün sizin bilinçaltı zihninizi hedefleyerek hızlı okuma beceri kapasitenizi sürekli olarak artırır. Bu ürün size nasıl yardımcı olacak?

Bu subliminal mp3 telkin ile,

Hızlı Okuma Becerisi;

Kişisel Gelişim - Mp3 Telkin - Subliminal Telkin mp3, Subliminal, BilinçaltıOkuduğunuz metnin büyük parçalarını görme yeteneğinizi geliştirir. Aynı anda metnin çok daha büyük bir kısmını okursunuz.
Kişisel Gelişim - Mp3 Telkin - Subliminal Telkin mp3, Subliminal, BilinçaltıOkuma esnasında alt metinlere takılmadan hızlı okumayı öğrenirsiniz. Bu da sizin hızlı okuma becerinizi sürekli olarak artırır.
Kişisel Gelişim - Mp3 Telkin - Subliminal Telkin mp3, Subliminal, BilinçaltıOkurken kelimeleri, her harfi tek tek görmeye çalışmadan okuma yeteneğinizi düzenli bir şekilde geliştirir.

Denediğiniz diğer hızlı okumaya yardımcı tekniklerden ayrı olarak bizim subliminal mp3 telkin ürünümüz sizin bilinçli olarak hiçbir çabanızı gerektirmemektedir. Ürünümüz arka planda çalışır. Bilinçaltı zihninizi, içsel olarak değişimler yapması ve metnin bütününü işlemesi için hedefler. Böylelikle çok daha hızlı okuma becerisine ulaşırsınız.

Okuduğunu yavaş okuyan biriyseniz eğer, okuduklarına odaklanmakta zorlanıyor veyaokuduğunuz her şeyi analiz etmeye çalışıyorsanız, o vakit bu ürünümüz size yardımcı olacaktır. Hayatınız boyunca bir daha kesinlikle ikinci olmayın. Bu etkili hızlı okumasubliminal mp3 telkin ürünümüzü hemen alın ve tüm kapasitenize erişin.

Uyarılar!

* Bu program sadece kendini geliştirme, öğrenme, motivasyon arttırma, rahatlama ve deneyim kazanma amacıyla hazırlanmıştır.

* Bilerek ya da bilmeyerek bu uygulama;

* Epilepsi ve Sara Hastalarında

* Kalp Pili Takanlarda

* Hamile bayanlarda kullanılmamalıdır!

* Psikolojik ilaç kullanımında doktorunuza danışmalısınız.

* Bu uygulama alkol veya benzeri kimyasal ile kullanılmamalıdır.

* Hiçbir zaman, BPT CD’leri araba kullanırken ya da yüksek dikkat gerektiren bir iş ile meşgulken dinlenmemelidir.

* Her gün en az bir kere 21 gün aralıksız dinlenmelidir.

“70 yıllık tecrübelerin ürünü olan BPT, zihinsel gelişimi sağlamak amacıyla 172 ülkede binlerce kişi tarafından kullanılmaktadır.”
İstediğiniz MP3 telkini hemen seçin…

afirmasyon telkin

Subliminal (telkin) mesajlar insan kulağının normal duyamayacağı frekanstadır. Öyle ki siz herhangi bir ses ya da konuşma duymayacaksınız. Bütün duyacağınız rahatlatıcı bir frekans sesi. Buna karşın içine gizlenmiş subliminal (telkin) mesajlar doğruca şuur altınıza gidecek.

StereoBinoral: Bu yöntemde arka plan müzik olarak binoral vuruşlar kullanılır. Dinlerken rahatlamanız ve böylece daha alıcı hale gelmeniz sağlanır. Her iki kulaktan ayrı frekansta ses gelir. İki sesin arasındaki fark, 7.5 hz olan alfa frekansına denktir. Bilinçaltı mesajlar için kullanılan en uygun frekanstır. Her iki kulaktan ayrı frekansta ses geldiği için mutlaka kulaklık ile kullanılması gerekmektedir. Meditatif bir halde dinlemeniz daha iyi olacaktır.

(Bu ürün istenildiğinde isme özel olarak da hazırlanabilir. İsminize özel hazırlanmasını isterseniz ücret için bizimle iletişime geçebilirsiniz.)


Merak ettiğiniz tüm videolar

► Kanalıma Abone Ol ★ Ali GÜLKANAT Videolar

Hızlı Okuma Becerisi için 5 değerlendirme

  1. guvenmezyavuz

    bu ürünü ben de kullanmak istiyorum etkisi olduğuna inanıyorum

Değerlendirme yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.