İndirim!

Güvensizlik ve Kıskançlık

(2 müşteri değerlendirmesi)

150.00 kdv dahil

İlişkinde kıskançlık ve güvensizlikten kurtulmak için bu frekansa kulak ver.

telkin indir

guvenli-odeme

 

Açıklama

Şimdi Değişme Zamanı

telkinmp3-telkincd

Güvensizlik ve Kıskançlık

İlişkinde kıskançlık ve güvensizlikten kurtulmak için bu frekansa kulak ver.

 • Beyin sadece en çok söylediğiniz şeye inanır.
 • Ona kendiniz hakkında ne söylerseniz, onu yaratacaktır. Başka seçeneği yoktur.

Shad Helmstetter…

“Güvensizlik ve Kıskançlık” Telkin Mp3’ü ile düşüncelerini değiştir, hayatın değişsin…

Bu ürünün içeriği

 • BPT ile Olumlu Dönüşüm Mesajları* (Sadece müziği duyarsınız, telkinler duyulmaz…)
 • Güvensizlik ve Kıskançlık” isimli ürünü satın alır almaz “HESABIM” bölümünden hemen indirebilirsiniz.

İlişkilerinizde Güvensizlik ve Kıskançlıktan Kurtulun

Çok etkili zihin dönüştürücü subliminal mp3 telkin ürünümüzün size yardımıyla, sürekli yaşadığınız mantık dışı kıskançlığınızdan ve güvensizliğinizden biran önce kurtulun ve güçlü, sağlıklı bir ilişki geliştirin.

Dünyada her insanın normal doğasında var kıskançlık. Lakin bu duygunun aşırısı hem kendinize hem de partnerinize zararlı. O zaman bu duyguyu kontrol altına almak için ne yapmalıyız? İşte size kıskançlığı ve güvensizliği tatlı bir duyguya çevirecek formül.

Bütün birlikte olduğunuz ilişkilerde kıskanç mısınız? Kıskançlığın doğal bir sürece olarak devamında partnerinize güven sorunu mu yaşıyorsunuz? Kıskanmak esasında normal bir tepkidir, bu duygu gayet insancıldır, birini çok önemsediğinizi gösterir fakat bu duygu kontrolünüz altında tutulamazsa ilişkinize ve partnerinize zarar verir. Genellikle kişiden kişiye göre kıskançlığa farklı nedenler sebep olur. Bazı olası kıskançlık örnekleri:

Partnerinizle ilişkinizde yaşadığınız kıskançlığınız artık mantıksız boyutlara mı ulaşıyor?

 • Kısknçlık ve güvensizlik duygusu düşüncelerinizin kontrolünü tamamen ele mi geçiriyor?
 • Partneriniz başka insanlarla sohbet ettiğinde kolayca hemen kıskançlığa mı kapılıyorsunuz?
 • Kendinizi bir dedektif gibi düşünüp partnerinize öyle davranmak sorunda mı hissediyorsunuz
 • İlişkinizde yaşadığınız kendinize güvensizlik duygusundan dolayı partnerinize misilleme yapmaya mı çalışıyorsunuz?
 • Her zaman zihninizde en kötü senaryoları canlandırıyor ve kontrol edilemez öfke patlamaları mı yaşıyorsunuz?
Ne Ararsan O’nu Bulursun…

Güvensizlik ve Kıskançlık Telkin mp3, Subliminal, BilinçaltıKıskançlık çok ilerlemişse artık çok ciddi bir sorun var demektir. Siz de yukarda sayılan senaryolardan bir ya da bir kaçıyla kendinizi özdeşleştirebiliyorsanız eğer demek ki normal çizgilerin ötesinde kıskançlığa sahip bir yapınız var. Hayatınızın sonuna kadar bu şekilde mi yaşamak istiyorsunuz? Bunu değiştirebilirsiniz:

İlişkide güvensizlik ve kıskançlık problemi esasında sizin kendinizde, zihninizin hemen içinde bulunuyor. Siz, yaşadığınız olaylar ve tecrübelerle bilinç altınızda kolayca kıskançlığa ve güvensizliğe düşme alışkanlığı yarattınız. Şansınıza, zihninizin düşünüz ve işleyiş biçimini tekrar programlayabilirsiniz. Kıskançlık davranışlarınızı sonlandırabilirsiniz. Subliminal mp3 telkin ürünümüz, size kıskançlığınızı ve güvensizlik duygunuzu kontrol edebilmeniz için yardımcı olacak. Ürünümüz, güvenemeyen kıskanç zihin yapınızı birlikte olduğunuz partnerinize güvenmeye ayarlamak için doğrudan probleminizin asıl kök nedeni olan bilinçaltı zihninizle çalışır. Bu subliminal mp3 telkin ürünümüz,

 

 • Partnerinize her zaman güvenmeyi ve bu güne kadar yaşadığınız kıskançlığınızdan kurtulmayı öğrenirsiniz.
 • Kıskançlığınızı hemen yenmeniz ve sizi bugüne kadar engelleyen geçmişteki güvensizliğinizi nasıl aşacağınızı size öğretmek için zihninizi tekrar programlar.
 • Size sağladığı öz güven sayesinde, duygularınızı partnerinizle rahatlıkla konuşur ve tartışırsınız.
 • Güven ve dürüstlük üzerine kurulu yeni bir ilişki oluşturursunuz.
 • Bundan böyle zihninizdeki kıskançlık duygularını ve güvensizlik düşüncelerini rahatlıkla sakinleştirir ve orantısız öfke patlamalarını bir daha yaşamazsınız.
 • Kendinizi ve ilişkinizi güvende hissetmeye başlarsınız.
 • Artık partnerinizde ona kıskançlık yapma nedenleri aramaya son verirsiniz.
 • Bugüne kadar ki negatif düşünce yapınızın farkında olur ve onları yeni pozitif düşüncelere çevirirsiniz.

Harikulade ve sağlıklı güzel bir ilişki yerine kıskançlık yaparak ilişkinizi artık mahvetmeyin. Sürekli olarak ilişkinizi iyi yönde geliştirin. Güven oluşturmayı ve güvenmeyi öğrenin. Subliminal mp3 telkin ürünümüzün yardımıyla, daha fazla geç olmadan size zarar veren güvensizlik ve kıskançlık düşüncelerinizi tamamen temizleyin. Güven duymayı öğrenip kıskançlık duygunuzdan kurtulduğunuzda yaşam kalitenizde de gözle görülür bir artış olacaktır. Kıskançlık nedeniyle kendinizi mahvederek geçirdiğiniz zamanları artık partnerinizle daha iyi bir ilişki yaşamak için kullanıyor olacaksınız. Sağlıklı ilişki yaşayan insanlardan oluşan bir toplumun geleceği de her zaman aydınlık olacaktır.

Uyarılar!

* Bu program sadece kendini geliştirme, öğrenme, motivasyon arttırma, rahatlama ve deneyim kazanma amacıyla hazırlanmıştır.

* Bilerek ya da bilmeyerek bu uygulama;

* Epilepsi ve Sara Hastalarında

* Kalp Pili Takanlarda

* Hamile bayanlarda kullanılmamalıdır!

* Psikolojik ilaç kullanımında doktorunuza danışmalısınız.

* Bu uygulama alkol veya benzeri kimyasal ile kullanılmamalıdır.

* Hiçbir zaman, BPT CD’leri araba kullanırken ya da yüksek dikkat gerektiren bir iş ile meşgulken dinlenmemelidir.

* Her gün en az bir kere 21 gün aralıksız dinlenmelidir.

“70 yıllık tecrübelerin ürünü olan BPT, zihinsel gelişimi sağlamak amacıyla 172 ülkede binlerce kişi tarafından kullanılmaktadır.”
İstediğiniz MP3 telkini hemen seçin…

afirmasyon telkin

Subliminal (telkin) mesajlar insan kulağının normal duyamayacağı frekanstadır. Öyle ki siz herhangi bir ses ya da konuşma duymayacaksınız. Bütün duyacağınız rahatlatıcı bir frekans sesi. Buna karşın içine gizlenmiş subliminal (telkin) mesajlar doğruca şuur altınıza gidecek.

StereoBinoral: Bu yöntemde arka plan müzik olarak binoral vuruşlar kullanılır. Dinlerken rahatlamanız ve böylece daha alıcı hale gelmeniz sağlanır. Her iki kulaktan ayrı frekansta ses gelir. İki sesin arasındaki fark, 7.5 hz olan alfa frekansına denktir. Bilinçaltı mesajlar için kullanılan en uygun frekanstır. Her iki kulaktan ayrı frekansta ses geldiği için mutlaka kulaklık ile kullanılması gerekmektedir. Meditatif bir halde dinlemeniz daha iyi olacaktır.

(Bu ürün istenildiğinde isme özel olarak da hazırlanabilir. İsminize özel hazırlanmasını isterseniz ücret için bizimle iletişime geçebilirsiniz.)


Merak ettiğiniz tüm videolar

► Kanalıma Abone Ol ★ Ali GÜLKANAT Videolar

Güvensizlik ve Kıskançlık için 2 değerlendirme

 1. nightwolf0618

  kıskançlıktan yuvam dağılacak kesin bi çözüm için denemekte fayda var

 2. gamzec

  Aşırı kıskançlığımdan artık ben bile bunalmışken, bu telkin ile artık kendime daha güvenli ve rahat hissetmeye başladım. Bu telkin ile zaman geçtikçe bu takıntımdan tamamen kurtulacağıma atık daha fazla inanıyorum.

Değerlendirme yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.