İndirim!

Eski Kız Arkadaşını Unut

150.00 kdv dahil

Eski kız arkadaşını unutmak için bu frekansa kulak ver.

telkin indir

guvenli-odeme

 

Açıklama

Şimdi Değişme Zamanı

telkinmp3-telkincd

Eski Kız Arkadaşını Unut

Eski kız arkadaşını unutmak için bu frekansa kulak ver.

 • Beyin sadece en çok söylediğiniz şeye inanır.
 • Ona kendiniz hakkında ne söylerseniz, onu yaratacaktır. Başka seçeneği yoktur.

Shad Helmstetter…

“Eski Kız Arkadaşını Unut” Telkin Mp3’ü ile düşüncelerini değiştir, hayatın değişsin…

Bu ürünün içeriği

 • BPT ile Olumlu Dönüşüm Mesajları* (Sadece müziği duyarsınız, telkinler duyulmaz…)
 • Eski Kız Arkadaşını Unut” isimli ürünü satın alır almaz “HESABIM” bölümünden hemen indirebilirsiniz.

Eski Kız Arkadaşınızı Hemen Unutun

Çok etkili subliminal mp3 telkin ürünümüzle eski kız arkadaşınızı artık unutun ve eski güzel hayatınızda kaldığınız yerden devam edin. Hayatınızdan günler, haftalar hatta aylar geçtiği halde eski kız arkadaşınızı hala unutmakta zorluklar çekiyor ve birlikte geçirdiğiniz güzel günler bir kabus gibi üzerinize mi çöküyor? Kalbinizde onu tutmaya devam mı ediyorsunuz?

Başka birini sevemiyor musunuz?

 • Ne yaparsanız yapın acınız dahada mı büyüyor?
 • Yaşamınıza bir darbe indiren eski kız arkadaşınızla bir gelecek mi planlıyorsunuz?
 • Onun hala güzel yarınlar mı hayal ediyorsunuz?
 • Eski kız arkadaşınızla ayrıldınız ve heran onu düşünmeden duramıyor musunuz?
 • Bir türlü hayatınıza kaldığı yerden devam edemiyor musunuz?
 • Sürekli geçmişe saplanıp içinizden ilişkinizin bittiğini bildiğiniz halde yine de ne olursa olsun onu geri kazanmak mı istiyorsunuz?
 • Şuan için hayatınıza olduğu gibi devam etmenin en iyisi olduğunu biliyor lakin onu bir türlü kafanızdan çıkaramıyor musunuz?
Ne Ararsan O’nu Bulursun…

eski kız arkadaşını unut Telkin mp3, Subliminal, BilinçaltıEski kız arkadaşınızı artık unutun. Yukarda saydığımız şıklardan herhangi birini veya bir kaçını kendinizde görüyorsanız o vakit subliminal mp3 telkin ürünümüz size hayatınızın geri kalan kısmına rahatlıkla devam edebilmeniz için yardımcı olacaktır. Çok etkili subliminal mesajlarımız, eski kız arkadaşınızı sürekli düşünmeye biran önce son vermeniz için zihninizin en derinlerine iner ve yaşamınıza güvenle devam etmenize yardım eder.

Zihninizde alışmış olduğunuz ve size zarar veren eski düşünce kalıplarını yenileriyle değiştirir.Yeni düşünceleriniz sizin kendiniz olmanızı sağlar. Kendiniz olduğunuzda yaşam kaliteniz bariz bir şekilde artar ve insanlar tarafından her yerde aranılan ve özlenilen özel bir insan olursunuz. Bu mp3 telkin ürünümüz size birkaç şekilde destek olur.

Öncelikli olarak unutmak sizin için çok kolay olur.

 • Yine ilk olarak bu ilişkinizin hakikaten bittiğini zihninizde kabul etmeye başlarsınız. Bu kabul hayatınıza güvenle ve sağlıklı bir şekilde devam etmeniz için yapmanız gereken ilk hayati eylemdir.
 • Zihninizi daha kolay kontrol altında tutarsınız.
 • Bundan böyle yeni geleceğiniz ve yapmak, başarmak istediğiniz tüm pozitif güzel şeyler hakkında keyifle düşünmeye başlarsınız.
 • Bitmiş-gitmiş eski kız arkadaşınız için acılar çekmek yerine yeni özgür hayatınızın tadını çıkarmaya başlarsınız.
 • Subliminal mp3 telkin ürünümüz, onunla sürekli bağlantı kurmaya çalışmanız yerine dürtülerinizi kolayca bastırmanızı sağlamak için zihninizi güçlendirir.
 • Karşınıza çıkan diğer kadınlar ve artık olası yeni ilişkiler için heyecanlanmaya  başlarsınız.

Artık hayatınıza kaldığınız yerden güvenle devam edebilirsiniz. Sizi yüzüstü bırakıp giden eski sevgiliyi unutmak çok zor olabilir. Muhtemelen onunla birlikte güzel bir gelecek için uzun vadeli planlar yaptınız. Kim bilir belki onunla uzun zaman beraber oldunuz. İhtimalen ilişkiniz aniden bitti. Bu beklenmedik gelişme biranda sizi şoka soktu. Şuan bu yazıyı okuyorsanız o vakit eski mutlu yaşamınıza geri dönmek ve düzeninize kaldığı yerden devam etmek için ilk adımı attınız. Demekki ciddi bir probleminizin olduğunu ve artık bir şeyler yapmanız gerektiğini fark ettiniz.

Şimdi hayatınıza kaldığı yerden güvenli bir şekilde devam edebilirsiniz. Bu  subliminal mp3 telkin ürünümüz size her zaman destek olacak. O süreçte sizi destekler ve eski kız arkadaşınızı artık unutmanız için size yardım eder. Geri kalan hayatınızın kontrolünü elinize alırsınız. Bu ürün aradığınız dost eli görevini görür ve bu sorunun üstesinden gelecek gücü size verir. Hayatınıza yeniden sahip çıkarsınız.

Uyarılar!

* Bu program sadece kendini geliştirme, öğrenme, motivasyon arttırma, rahatlama ve deneyim kazanma amacıyla hazırlanmıştır.

* Bilerek ya da bilmeyerek bu uygulama;

* Epilepsi ve Sara Hastalarında

* Kalp Pili Takanlarda

* Hamile bayanlarda kullanılmamalıdır!

* Psikolojik ilaç kullanımında doktorunuza danışmalısınız.

* Bu uygulama alkol veya benzeri kimyasal ile kullanılmamalıdır.

* Hiçbir zaman, BPT CD’leri araba kullanırken ya da yüksek dikkat gerektiren bir iş ile meşgulken dinlenmemelidir.

* Her gün en az bir kere 21 gün aralıksız dinlenmelidir.

“70 yıllık tecrübelerin ürünü olan BPT, zihinsel gelişimi sağlamak amacıyla 172 ülkede binlerce kişi tarafından kullanılmaktadır.”
İstediğiniz MP3 telkini hemen seçin…

afirmasyon telkin

Subliminal (telkin) mesajlar insan kulağının normal duyamayacağı frekanstadır. Öyle ki siz herhangi bir ses ya da konuşma duymayacaksınız. Bütün duyacağınız rahatlatıcı bir frekans sesi. Buna karşın içine gizlenmiş subliminal (telkin) mesajlar doğruca şuur altınıza gidecek.

StereoBinoral: Bu yöntemde arka plan müzik olarak binoral vuruşlar kullanılır. Dinlerken rahatlamanız ve böylece daha alıcı hale gelmeniz sağlanır. Her iki kulaktan ayrı frekansta ses gelir. İki sesin arasındaki fark, 7.5 hz olan alfa frekansına denktir. Bilinçaltı mesajlar için kullanılan en uygun frekanstır. Her iki kulaktan ayrı frekansta ses geldiği için mutlaka kulaklık ile kullanılması gerekmektedir. Meditatif bir halde dinlemeniz daha iyi olacaktır.

(Bu ürün istenildiğinde isme özel olarak da hazırlanabilir. İsminize özel hazırlanmasını isterseniz ücret için bizimle iletişime geçebilirsiniz.)


Merak ettiğiniz tüm videolar

► Kanalıma Abone Ol ★ Ali GÜLKANAT Videolar

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Eski Kız Arkadaşını Unut” için yorum yapan ilk kişi siz olun

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.