İndirim!

Cinsel Özgüveni Geliştir

(2 müşteri değerlendirmesi)

150.00 kdv dahil

Kendinize güvenmek ve daha güzel bir cinsel yaşama sahip olmak için bu frekansa kulak verin.

telkin indir

guvenli-odeme

 

Açıklama

Şimdi Değişme Zamanı

telkinmp3-telkincd

Cinsel Özgüven

Kendinize güvenmek ve daha güzel bir cinsel yaşama sahip olmak için bu frekansa kulak verin.

  • Beyin sadece en çok söylediğiniz şeye inanır.
  • Ona kendiniz hakkında ne söylerseniz, onu yaratacaktır. Başka seçeneği yoktur.

Shad Helmstetter…

“Cinsel Özgüven” Telkin Mp3’ü ile düşüncelerini değiştir, hayatın değişsin…

Bu ürünün içeriği

  • BPT ile Olumlu Dönüşüm Mesajları* (Sadece müziği duyarsınız, telkinler duyulmaz…)
  • Cinsel Özgüven” isimli ürünü satın alır almaz “HESABIM” bölümünden hemen indirebilirsiniz.

Cinsel Özgüveninizi Geliştirin

Partnerimizle uyumlu ve kaliteli bir cinsel yaşam, kişinin kendine özgüveninde saklı. Mutlu ve sağlıklı bir cinsel hayat için, güçlü ve sağlam bir aşk ilişkisi için “cinsel özgüven” gerekir. Çoğunlukla cinsel işlev bozukluklarının kökeninde özgüvenin farkına varılmaması yatıyor olabilir. Dünyadaki en güçlü afrodizyaklardan biri özgüvendir.

Bir erkeği ya da kadını çekici kılan en önemli unsurlardan biri özgüvendir. Çünkü özgüven cinsel enerjiyi artırır, kişiye cinsel güç verir ve ilişki esnasında daha fazla çaba göstermeye özendirir. Cinsel haz için ilham kaynağıdır ve kişinin kendisiyle haklı bir gurur duymasını, hem kendi bedeninden hem de partnerinin bedeninden çok fazla keyif almasını sağlar. Çok etkili zihin dönüştürücü subliminal mp3 telkin ürünümüzle aşk hayatınızda daha sağlıklı ilişkiler geliştirmek ve büyük başarılar elde etmek için bu ürünü bugün kullanmaya başlayın.

Kişisel Gelişim Telkin mp3, Subliminal, BilinçaltıZevk almak ya da doyuma ulaşmak yerine başarıya mı odaklanıyorsunuz?
Kişisel Gelişim Telkin mp3, Subliminal, BilinçaltıBedeninizle ilgili yetersizlik ya da çirkinlik üzerine odaklı takıntılara mı sahipsiniz?
Kişisel Gelişim Telkin mp3, Subliminal, BilinçaltıTakıntılar, zorlayıcı düşünce ve alışkanlıklar ile yanlış inançlar, cinsel yaşamınızın önemli sorunları arasında mı?
Kişisel Gelişim Telkin mp3, Subliminal, BilinçaltıÇok sayıda psikososyal ve kültürel etkenler özgüven sorunu yaşamanızda rol mu oynuyor.
Kişisel Gelişim Telkin mp3, Subliminal, BilinçaltıÇeşitli bedensel hastalıklar ile başta depresyon, psikozlar ve anksiyete bozuklukları olmak üzere çeşitli ilaçlar, çeşitli psikiyatrik hastalıklar ile alkol ve uyuşturucu madde kullanımlarınız mı söz konusu?
Kişisel Gelişim Telkin mp3, Subliminal, BilinçaltıCinsel birleşme sıklığı, cinsel istek ve ereksiyon gibi konularda abartılı performans beklentileriniz mi var?
Kişisel Gelişim Telkin mp3, Subliminal, BilinçaltıGebelik ve emzirme dönemi, yaşlılık ve menopoz gibi bir dönemde misiniz?
Kişisel Gelişim Telkin mp3, Subliminal, BilinçaltıTaciz ve aldatılma, tecavüz, cinsel işlev bozukluğu ve cinsel şiddet gibi çeşitli cinsel travmalarmalardan bir veya birkaçı siz de var mı?

Ne Ararsan O’nu Bulursun…

ereksiyon sorunu Telkin mp3, Subliminal, BilinçaltıGünümüzde psikolojik nedenler ya da toplumsal baskılarla ortaya çıkan cinsel takıntılar, kişilerin yaşam kalitelerinde oldukça ciddi düşüşlere yol açabiliyor. Performans anksiyetesi’ne kadar uzanan bu takıntıların tedavisi için özgüven sorunlarına odaklı çalışmalar yapılmalıdır. Özgüven duyma cinsellik için de oldukça önemli. Kişisel gelişimini tamamlamış, gelecekte ne yapacağını planlayan, hayattan ne istediğini bilen bir kişinin, yaşamına hâkim olması, yaptıklarının sorumluluğunu kendi üzerine alması ve farkına varması özgüvenin ta kendisidir.

Yalnızca cinselliği değil partner ilişkisini yönlendirmek de özgüven sayesinde olur. Cinsellik dışında eş’le iletişim iyi ise, birbirlerine bütün sıkıntılarını rahatça söyleyebiliyorlarsa, birbirlerine ve kendilerine zaman ayırabiliyorlarsa bu çiftin özgüveni oldukça yerinde demektir. Partnerinizle beraberken kendinize duyduğunuz güven nedeniyle daha rahat olursunuz. Bu, yaşam kalitenizi hem sizin hissedebileceğiniz hem de etrafınızda ki insanların gözle görebileceği şekilde yükseltecektir.

Subliminal Mp3 Telkin ile,

Kişisel Gelişim Telkin mp3, Subliminal, BilinçaltıCinsellikte maksimum özgüvene sahip olursunuz.
Kişisel Gelişim Telkin mp3, Subliminal, BilinçaltıDiğer hemcinsleriniz gibi rahat olursunuz.
Kişisel Gelişim Telkin mp3, Subliminal, BilinçaltıPartnerinizle cinsel arzularınızı ve isteklerinizi rahatlıkla konuşabiliyor olursunuz.
Kişisel Gelişim Telkin mp3, Subliminal, Bilinçaltıİlişki esnasında zihninizi dinginleştirerek başarıya odaklanmak yerine cinsel haz ve zevke odaklanırsınız.
Kişisel Gelişim Telkin mp3, Subliminal, BilinçaltıPartnerinizle korkularınızı beraber yenersiniz.
Kişisel Gelişim Telkin mp3, Subliminal, BilinçaltıPartnerinizi nasıl mutlu edebileceğinizi öğrenirsiniz.
Kişisel Gelişim Telkin mp3, Subliminal, BilinçaltıBedeninizle ve kendinizle ilgili yeterlilik duygunuz gelişir.
Kişisel Gelişim Telkin mp3, Subliminal, BilinçaltıPsikososyal ve toplumsal nedenler sizi artık etkilemez.
Kişisel Gelişim Telkin mp3, Subliminal, BilinçaltıÇeşitli ilaç, alkol ve uyuşturucu kullanımına son verirsiniz.
Kişisel Gelişim Telkin mp3, Subliminal, BilinçaltıCinsellikle ilgili abartılı performans beklentilerini bırakırsınız.
Kişisel Gelişim Telkin mp3, Subliminal, BilinçaltıCinsel güveniniz sayesinde etrafınızda kolayca farkedilen ve arzu edilen bir kişi olur, bunun tadını çıkarırsınız.
Kişisel Gelişim Telkin mp3, Subliminal, Bilinçaltıİlişkilerinizi kolaylıkla yönlendirebilirsiniz.

Her zaman sizi üzecek birileri karşınıza çıkacaktır. Burda yapmanız gereken en önemli şey önce kendinize güvenmeye devam etmektir. Kendinize güvenin ve sizin için mantıklı olmayan taleplere gerektiğinde ‘hayır’ deyin. Çünkü insanın kendisine olan güveni bir kelebek kadar çekingendir. Kişi onu bir kez kovdu mu, yeniden bulması uzun zamana bağlıdır.

Yaşamınızdaki başarılarınızı hatırlayın, sahip olduğunuz tüm yeteneklerinizi, iyi kullandığınız becerilerinizi aklınıza getirin ve hayatınızda güvenli davranarak kazançlı çıktığınız anları hatırlayın, mutlaka işe yarayacaktır. Artık partnerinizle beraberken kendiniz olacak ve sakin kalacaksınız.

Yıllarca süren ve hayatınızı zehirleyen karşı cinsle beraberken kendinize özgüvensizlikduygunuzu bugün ortadan kaldırmak için attığınız adımın yaşamınızı nasıl değiştireceğini bir düşünün. Hayatınızın geri kalan kısmını değiştirmek için hala birşey yapmadıysanız, önünüzdeki birkaç sene içinde kendinizi ne kadar kötü hissedeceğinizi bir düşünün. Subliminal mp3 telkin ürünümüz, bilinçaltı zihninizi cinsel özgüven kazanma hedefinizle bir araya getirir.

Uyarılar!

* Bu program sadece kendini geliştirme, öğrenme, motivasyon arttırma, rahatlama ve deneyim kazanma amacıyla hazırlanmıştır.

* Bilerek ya da bilmeyerek bu uygulama;

* Epilepsi ve Sara Hastalarında

* Kalp Pili Takanlarda

* Hamile bayanlarda kullanılmamalıdır!

* Psikolojik ilaç kullanımında doktorunuza danışmalısınız.

* Bu uygulama alkol veya benzeri kimyasal ile kullanılmamalıdır.

* Hiçbir zaman, BPT CD’leri araba kullanırken ya da yüksek dikkat gerektiren bir iş ile meşgulken dinlenmemelidir.

* Her gün en az bir kere 21 gün aralıksız dinlenmelidir.

“70 yıllık tecrübelerin ürünü olan BPT, zihinsel gelişimi sağlamak amacıyla 172 ülkede binlerce kişi tarafından kullanılmaktadır.”
İstediğiniz MP3 telkini hemen seçin…

afirmasyon telkin

Subliminal (telkin) mesajlar insan kulağının normal duyamayacağı frekanstadır. Öyle ki siz herhangi bir ses ya da konuşma duymayacaksınız. Bütün duyacağınız rahatlatıcı bir frekans sesi. Buna karşın içine gizlenmiş subliminal (telkin) mesajlar doğruca şuur altınıza gidecek.

StereoBinoral: Bu yöntemde arka plan müzik olarak binoral vuruşlar kullanılır. Dinlerken rahatlamanız ve böylece daha alıcı hale gelmeniz sağlanır. Her iki kulaktan ayrı frekansta ses gelir. İki sesin arasındaki fark, 7.5 hz olan alfa frekansına denktir. Bilinçaltı mesajlar için kullanılan en uygun frekanstır. Her iki kulaktan ayrı frekansta ses geldiği için mutlaka kulaklık ile kullanılması gerekmektedir. Meditatif bir halde dinlemeniz daha iyi olacaktır.

(Bu ürün istenildiğinde isme özel olarak da hazırlanabilir. İsminize özel hazırlanmasını isterseniz ücret için bizimle iletişime geçebilirsiniz.)


Merak ettiğiniz tüm videolar

► Kanalıma Abone Ol ★ Ali GÜLKANAT Videolar

Cinsel Özgüveni Geliştir için 2 değerlendirme

  1. guvenmezyavuz

    ben de kullanmak istiyor gerçekten işe yarıyormu

  2. gamzec

    Sipariş verirken bu kadar etkili olabileceğini beklemiyordum. Önyargılarımı azaltan mucizevi bir etkisi var.

Değerlendirme yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.