İndirim!

Cinsel Arzuları Artır

150.00 kdv dahil

Cinsel arzuları artırmak ve daha güzel bir cinsel yaşama sahip olmak için bu frekansa kulak ver.

telkin indir

guvenli-odeme

 

Açıklama

Şimdi Değişme Zamanı

telkinmp3-telkincd

Cinsel Arzuları Artırma

Cinsel arzuları artırmak ve daha güzel bir cinsel yaşama sahip olmak için bu frekansa kulak ver.

  • Beyin sadece en çok söylediğiniz şeye inanır.
  • Ona kendiniz hakkında ne söylerseniz, onu yaratacaktır. Başka seçeneği yoktur.

Shad Helmstetter…

“Cinsel Arzuları Artırma” Telkin Mp3’ü ile düşüncelerini değiştir, hayatın değişsin…

Bu ürünün içeriği

  • BPT ile Olumlu Dönüşüm Mesajları* (Sadece müziği duyarsınız, telkinler duyulmaz…)
  • Cinsel Arzuları Artırma” isimli ürünü satın alır almaz “HESABIM” bölümünden hemen indirebilirsiniz.

Cinsel Arzularınızı Artırın

Seks arzunuz azaldı mı? Kendinizi eskiden olduğu kadar sekse hazır hissetmiyor musunuz? Bugünlerde sevişmek aklınızın köşesinden bile geçmiyor mu? Zaman zaman herkesin yaşadığı bu negatif duyguları yenip, seks arzularınızı geri getirmek sizin elinizde. Çok etkili zihin dönüştürücü subliminal mp3 telkin ürünümüzün yardımıyla, cinsel isteksizlik duygunuzdan kurtulun ve güçlü, sağlıklı bir cinsel hayat geliştirin.

Kişisel Gelişim Telkin mp3, Subliminal, BilinçaltıPartnerinizle farklı düzeylerde arzulara mı sahipsiniz?
Kişisel Gelişim Telkin mp3, Subliminal, BilinçaltıCinsel isteğinizi olumsuz etkileyecek organik bir rahatsızlık mı yaşadınız?
Kişisel Gelişim Telkin mp3, Subliminal, Bilinçaltıİlaç veya psikolojik nedenlere bağlı olarak cinsel arzu kaybı mı yaşıyorsunuz?
Kişisel Gelişim Telkin mp3, Subliminal, BilinçaltıAlkol veya diğer uyuşturucu maddelere bağımlılığınız mı var?
Kişisel Gelişim Telkin mp3, Subliminal, BilinçaltıToplumsal kurallar ve düşünce yapınız arzulu olmanıza engel mi oluyor?
Kişisel Gelişim Telkin mp3, Subliminal, BilinçaltıFiziksel Hastalìklar, nörolojik bozukluklar, damarsal bozukluklar mı yaşadınız?
Kişisel Gelişim Telkin mp3, Subliminal, BilinçaltıÜzüntü, yadsıma, suçluluk duygusu, depresyon veya öfke gibi duygularınız mı var?
Kişisel Gelişim Telkin mp3, Subliminal, BilinçaltıÇok fazla ve uzun süre mi çalışıyorsunuz?
Kişisel Gelişim Telkin mp3, Subliminal, BilinçaltıGebelik korkunuz mu var?
Kişisel Gelişim Telkin mp3, Subliminal, BilinçaltıBedensel görüntü sorunlarınız mı var

Ne Ararsan O’nu Bulursun…

aşırı cinsel istek duymak Telkin mp3, Subliminal, BilinçaltıErkek ve kadında, cinsel istek kaybı, birbirine benzer sorunlardır. Bireylerin cinsel arzu düzeyleri birbirinden farklıdır ve bu farklılıklar genellikle doğuştan gelir. Bu sebeple bazı kişilerin cinsel istek ya da kapasiteleri çok yüksek iken, bazıları da hayatları boyunca çok az cinsel ilgi gösterebilirler. Bu durum, bir nevi şahıslar arasındaki boy uzunluğu, veya saç ve göz rengi farklılıklarına benzetilebilir.

Ancak, zihninizin düşünüz ve işleyiş biçimini değiştirerek istek düzeyinizi değiştirebilirsiniz. Cinsel isteksizliğinizi sonlandırabilir kendinizde yeni arzular uyandırabilirsiniz. Subliminal mp3 telkin ürünümüz, size cinsel isteklerinizi ve arzularınızı  artırmanız için yardımcı olacak. Ürünümüz, geri kalan hayatınızda daha arzulu ve istekli olmanızı ayarlamak için direkt probleminizin asıl kök nedeni olanbilinçaltı zihninizle çalışır.

Bu subliminal mp3 telkin ile,

Kişisel Gelişim Telkin mp3, Subliminal, BilinçaltıCinsel istek ve arzularınızı artırır.
Kişisel Gelişim Telkin mp3, Subliminal, BilinçaltıPartnerinize karşı cinsel arzu ve yeni fanteziler duymaya başlarsınız.
Kişisel Gelişim Telkin mp3, Subliminal, BilinçaltıYaşamınızdan psikolojik sorunları ve stresi uzaklaştırarak eşinizden haz alma isteğinizi artırır.
Kişisel Gelişim Telkin mp3, Subliminal, BilinçaltıKendinizi eksik ve yetersiz bulmamaya başlarsınız.
Kişisel Gelişim Telkin mp3, Subliminal, BilinçaltıCinsel ilişki sırasında yaşayacağınız şeyler hakkında endişelerden kurtulursunuz.
Kişisel Gelişim Telkin mp3, Subliminal, BilinçaltıBugüne kadar ki negatif düşünce yapınızın farkında olursunuz ve onları yeni pozitif düşüncelere dönüştürürsünüz.
Kişisel Gelişim Telkin mp3, Subliminal, BilinçaltıKendinizi ve ilişkinizi güvende hissetmeye başlarsınız.
Kişisel Gelişim Telkin mp3, Subliminal, BilinçaltıCinselliğe karşı ön yargılarınızı geride bırakırsınız.
Kişisel Gelişim Telkin mp3, Subliminal, BilinçaltıPartnerinizi tatmin edememe korkunuzu yenersiniz.
Kişisel Gelişim Telkin mp3, Subliminal, BilinçaltıCinsel arzularınızda oluşan artış eşinizin size daha çok bağlanmasını sağlar.
Kişisel Gelişim Telkin mp3, Subliminal, BilinçaltıHayattan daha çok zevk alır, diğer işlerininizde de başarılı olursunuz.

Harikulade ve sağlıklı güzel bir ilişki yerine isteksizlik duygusuyla hayatınızı ve ilişkinizi mahvetmeyin. Libido olarak da tarif edilen cinsel istek ve arzunun derecesinin düşüklüğünün kökünde şuuraltı düzeyinde cinsellik tanımlamasının negatif düşünce kalıpları ile ilişkilendirilmesi yatmaktadır. Cinsel arzu ve isteklerin kalıcı olarak artırılmasının en kolay yolu, bilinçaltında cinsellik ile ilgili kodlanmış negatif yargıların temizlenmesi ve yerlerine pozitif söylemlerin yerleştirilmesidir. Öyle ki cinsellik zihnimizde başlar, zihnimizde devam eder ve zihnimizde sonlandırılır. Sürekli olarak zihninizi iyi yönde geliştirin. Arzulu ve istekli olmayı öğrenin. Subliminal mp3 telkinürünümüzün yardımıyla, daha fazla geç olmadan sizde isteksizlik duygularınızı tamemen temizleyin. Arzulu olmayı öğrenip istekli olduğunuzda yaşam kalitenizde de gözle görülür bir artış olacaktır. Sağlıklı ilişkiler yaşayacak,  aranılan bir insan olacaksınız.

Uyarılar!

* Bu program sadece kendini geliştirme, öğrenme, motivasyon arttırma, rahatlama ve deneyim kazanma amacıyla hazırlanmıştır.

* Bilerek ya da bilmeyerek bu uygulama;

* Epilepsi ve Sara Hastalarında

* Kalp Pili Takanlarda

* Hamile bayanlarda kullanılmamalıdır!

* Psikolojik ilaç kullanımında doktorunuza danışmalısınız.

* Bu uygulama alkol veya benzeri kimyasal ile kullanılmamalıdır.

* Hiçbir zaman, BPT CD’leri araba kullanırken ya da yüksek dikkat gerektiren bir iş ile meşgulken dinlenmemelidir.

* Her gün en az bir kere 21 gün aralıksız dinlenmelidir.

“70 yıllık tecrübelerin ürünü olan BPT, zihinsel gelişimi sağlamak amacıyla 172 ülkede binlerce kişi tarafından kullanılmaktadır.”
İstediğiniz MP3 telkini hemen seçin…

afirmasyon telkin

Subliminal (telkin) mesajlar insan kulağının normal duyamayacağı frekanstadır. Öyle ki siz herhangi bir ses ya da konuşma duymayacaksınız. Bütün duyacağınız rahatlatıcı bir frekans sesi. Buna karşın içine gizlenmiş subliminal (telkin) mesajlar doğruca şuur altınıza gidecek.

StereoBinoral: Bu yöntemde arka plan müzik olarak binoral vuruşlar kullanılır. Dinlerken rahatlamanız ve böylece daha alıcı hale gelmeniz sağlanır. Her iki kulaktan ayrı frekansta ses gelir. İki sesin arasındaki fark, 7.5 hz olan alfa frekansına denktir. Bilinçaltı mesajlar için kullanılan en uygun frekanstır. Her iki kulaktan ayrı frekansta ses geldiği için mutlaka kulaklık ile kullanılması gerekmektedir. Meditatif bir halde dinlemeniz daha iyi olacaktır.

(Bu ürün istenildiğinde isme özel olarak da hazırlanabilir. İsminize özel hazırlanmasını isterseniz ücret için bizimle iletişime geçebilirsiniz.)


Merak ettiğiniz tüm videolar

► Kanalıma Abone Ol ★ Ali GÜLKANAT Videolar

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Cinsel Arzuları Artır” için yorum yapan ilk kişi siz olun

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.