İndirim!

Alfa Erkeği Olun

(4 müşteri değerlendirmesi)

150.00 kdv dahil

Bir alfa erkeği olmak için bu frekansa kulak ver.

telkin indir

guvenli-odeme

 

Açıklama

Şimdi Değişme Zamanı

telkinmp3-telkincd

Alfa Erkeği Olun

Bir alfa erkeği olmak için bu frekansa kulak ver.

 • Beyin sadece en çok söylediğiniz şeye inanır.
 • Ona kendiniz hakkında ne söylerseniz, onu yaratacaktır. Başka seçeneği yoktur.

Shad Helmstetter…

“Alfa Erkeği Olun” Telkin Mp3’ü ile düşüncelerini değiştir, hayatın değişsin…

Bu ürünün içeriği

 • BPT ile Olumlu Dönüşüm Mesajları* (Sadece müziği duyarsınız, telkinler duyulmaz…)
 • Alfa Erkeği Olun” isimli ürünü satın alır almaz “HESABIM” bölümünden hemen indirebilirsiniz.

Bir Alfa Erkeği ve Lider Olun

Bu subliminal mp3 telkin ürünümüzün yardımıyla bir alfa erkeği olun, güveninizi, sosyal becerinizi, sosyal çekiciliğinizi artırın ve güzel kadınları çekin.

 • Bulunduğunuz sosyal ortamlarda sizin dışınızda başkalarının sizin hakkınızda neler düşündüğünden sürekli endişe mi duyuyorsunuz?
 • Gittiğiniz her yerde daha çok kendine güvenen arkadaşlarınız liderliği ele alırken siz kendinizi devamlı kenarda otururken mi buluyorsunuz?
 • Daha baskın, daha lider erkeklerin olduğu yerde gölgede kalmaktan yoruldunuz mu? İlişkilerinizde kendinizi, daha kendine güvenli ve alfa(lider) adamların çevresinde güvensiz mi hissediyorsunuz?
 • Kadınlarla ortamda buluştuğunuzda ya da konuşurken daha güvenli ve sosyal beceriye sahip mi olmak istiyorsunuz?
 • Sık sık kafanızda sohbetin devamını düşünüp an’ı yaşayamıyor musunuz?
 • Endişeleriniz, negatif inançlarınız ve güven eksikliğiniz hayatınızın anahtar alanlarından geri kalmanıza sebep mi oluyor?
Ne Ararsan O’nu Bulursun…

Alfa Erkeği Telkin mp3, Subliminal, BilinçaltıAlfa erkeği, grubun baskın ve güçlü lideridir. Nedense her zaman ne isterse elde eder. Ondan kendine güven akar, her gruba hemen hakim olur. Her zaman kadınlar arasında seçme hakkı vardır. Busubliminal mp3 (telkin) ürününü kullanarak siz de Alfa erkeğinin taşıdığı karakteristik özelliklerini ve davranış tarzını edinebilirsiniz. Aşağıda subliminal mp3 telkinin nasıl çalıştığını okuyabilirsiniz.

 • Ürün sizin zihninizi, sosyal ortamlarda size yardımcı olması maksatıyla, kendinize güveninizi, öz saygınızı, etkinliğinizi, hakimiyetinizi ve çekiciliğinizi artırmak için yeniden olumlu programlar.
 • Kadınları size çekmeyi kolaylaştırır. Gereksiz sözleri ezberlemeden yalnızca Alfa erkeğinin çekiciliğini kullanarak kadınların size çekilmesini sağlar

Gittiğiniz sosyal ortamlarda ve yaptığınız sohbetlerde kontrolü elinize alır ve liderlik edersiniz.Kadınlarla veya erkeklerle daima kolayca sohbete başlarsınız.

 • Kendiniz olmak” için oldukça fazla güven kazanırsınız. An’da yaşar, aklınızdakini hemen söyler,endişe etmeye ve uzun uzun olumsuz düşünmeye son verirsiniz.
 • Alfa erkeğinin tepkisiz davranış tarzını edinirsiniz. Yapmacık insanların ve diğer insanların size zorbalık yapmaları ya da sizi aşağı çekme denemelerinde alfa erkeği karakterini ve davranış tarzını gösterirsiniz.
 • Yaşadığınız ilişkilerin daha da sağlıklı olması ve daha iyi seks hayatı için sizin güç dengenizi artırır.

Artık hep ikinci olmaya son verin. Bundan böyle bir Alfa erkeği olun ve sizin olması gerekene hemen sahip çıkın. Bu subliminal mp3 telkin ürünü sizin zihin kalıbınızı ve doğal olarak da nasıl Alfa erkeği olacağınıza dair inancınızı, kadınları doğallıkla çekmenize ve yaşamınızı daha iyiye doğru geliştirmenize yardım eder.

Uyarılar!

* Bu program sadece kendini geliştirme, öğrenme, motivasyon arttırma, rahatlama ve deneyim kazanma amacıyla hazırlanmıştır.

* Bilerek ya da bilmeyerek bu uygulama;

* Epilepsi ve Sara Hastalarında

* Kalp Pili Takanlarda

* Hamile bayanlarda kullanılmamalıdır!

* Psikolojik ilaç kullanımında doktorunuza danışmalısınız.

* Bu uygulama alkol veya benzeri kimyasal ile kullanılmamalıdır.

* Hiçbir zaman, BPT CD’leri araba kullanırken ya da yüksek dikkat gerektiren bir iş ile meşgulken dinlenmemelidir.

* Her gün en az bir kere 21 gün aralıksız dinlenmelidir.

“70 yıllık tecrübelerin ürünü olan BPT, zihinsel gelişimi sağlamak amacıyla 172 ülkede binlerce kişi tarafından kullanılmaktadır.”
İstediğiniz MP3 telkini hemen seçin…

afirmasyon telkin

Subliminal (telkin) mesajlar insan kulağının normal duyamayacağı frekanstadır. Öyle ki siz herhangi bir ses ya da konuşma duymayacaksınız. Bütün duyacağınız rahatlatıcı bir frekans sesi. Buna karşın içine gizlenmiş subliminal (telkin) mesajlar doğruca şuur altınıza gidecek.

StereoBinoral: Bu yöntemde arka plan müzik olarak binoral vuruşlar kullanılır. Dinlerken rahatlamanız ve böylece daha alıcı hale gelmeniz sağlanır. Her iki kulaktan ayrı frekansta ses gelir. İki sesin arasındaki fark, 7.5 hz olan alfa frekansına denktir. Bilinçaltı mesajlar için kullanılan en uygun frekanstır. Her iki kulaktan ayrı frekansta ses geldiği için mutlaka kulaklık ile kullanılması gerekmektedir. Meditatif bir halde dinlemeniz daha iyi olacaktır.

(Bu ürün istenildiğinde isme özel olarak da hazırlanabilir. İsminize özel hazırlanmasını isterseniz ücret için bizimle iletişime geçebilirsiniz.)


Merak ettiğiniz tüm videolar

► Kanalıma Abone Ol ★ Ali GÜLKANAT Videolar

Alfa Erkeği Olun için 4 değerlendirme

 1. korayalniz

  Alfa erkeği,grubunun lideri,insanların saygı gösterdiği,değer verdiği,aranan erkek…

 2. Quake

  i lider ya da daha doğrusu hakim erkek. hani erkek gruplarında hep sözü daha fazla dinlenen erkek olmak istiyor musunuz ? O zaman tam size göre

 3. sizofirenik

  Kusursuz erkek olmaya hazır mısınız?
  Evet mi ?
  O zaman bu telkini dinlemenizi öneriyorum.

 4. abone-kasimi34

  En azından insanların size saygı duyup sizi aşağıya çekmelerini önlemek adına alfa bir erkek olmak önemlidir..

Değerlendirme yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.