İndirim!

Beyin Fırtınası Ve Fikir Üretme

(5 müşteri değerlendirmesi)

150.00 kdv dahil

Beyin Fırtınası, Fikir Üretme  ve yeteneklerini geliştirmek için bu frekansa kulak ver.

telkin indir

guvenli-odeme

 

Açıklama

Şimdi Değişme Zamanı

telkinmp3-telkincd

Beyin Fırtınası Ve Fikir Üretme

Beyin Fırtınası, Fikir Üretme  ve yeteneklerini geliştirmek için bu frekansa kulak ver.

 • Beyin sadece en çok söylediğiniz şeye inanır.
 • Ona kendiniz hakkında ne söylerseniz, onu yaratacaktır. Başka seçeneği yoktur.

Shad Helmstetter…

“Beyin Fırtınası Ve Fikir Üretme” Telkin Mp3’ü ile düşüncelerini değiştir, hayatın değişsin…

Bu ürünün içeriği

 • BPT ile Olumlu Dönüşüm Mesajları* (Sadece müziği duyarsınız, telkinler duyulmaz…)
 • Beyin Fırtınası Ve Fikir Üretme” isimli ürünü satın alır almaz “HESABIM” bölümünden hemen indirebilirsiniz.

Beyin Fırtınası & Fikir Üretme

Beyin fırtınası ya da fikir üretme, yaratıcı düşünceyi destekleyen, takım çalışanlarına her halükarda motivasyon sağlayarak kısa zamanda daha çok fikrin üretilmesine ve bu süreçlerin neden her zaman başarısız olduğuna dair varsayımlar yapılabilmesine imkan sağlayan bir sürekli kalite geliştirme aracıdır.

 • Yeni fikirler bulmakta zorlanıyor musunuz?

Beyin fırtınası ve Fikir üretme, tek başına ya da bir grupla yapılabilir. Yapıldığında ilginç fikirlerin, akla gelir gelmez açığa çıkması istenir. Bu çalışma esnasında ortaya çıkan fikirler hiçbir zaman yargılanmaz ve de acımasızca eleştirilmez, binaenaleyh hiçbir fikir saçma şeklinde değerlendirilmez. Böylelikle kişinin bütün fikirlerini o anda kimseden çekinmeden, aklına ne gelirse gelsin olduğu gibi sunması sağlanmaya çalışılır. Hiçbir şekilde yargılama yapılmadığından fikirlerin bu ortamda birbirini besleyeceği ve gelişeceği düşünülür.

 • Beyin fırtınası ile kimsenin henüz düşünmediğini düşünüp başarılı işler mi yapmak istiyorsun?

Beyin fırtınası ; herhangi bir konuya hızlı çözümler bulmak, o konu hakkında doğru karar vermek, hayal yolu ile yaratıcı düşünceler ve fikirler üretmek için kullanılan üretimci bir tekniktir.

Bu yöntemin kullanım alanları ( Beyin Fırtınası );

 • Bir alanda yeni ürün geliştirilmesi: Çalışılan alanda en yeni ürünlerin yaratılması ya da var olanların daha da hızlı geliştirilmesi için.
 • Reklamcılık alanında: Örneğin değişik, ilginç  ürün kampanyaları geliştirmek için.
 • Herhangi bir problemi çözmek: Soruna ait temel nedenler, değişik alternatif yeni çözümler, etki analizi.
 • Üretim yönetimi: Üzerinde çalışılan işin ve de üretim aşamalarının en iyi tarzda geliştirilmesi.
 • Projelerin yönetimi: Sahadaki alıcıların isteklerinin net bir şekilde ortaya konması, var olan risklerin saptanması, kaynakların, elemanların görevlerinin, yapılabilir olanların, sorunların ve sorumlulukların doğru belirlenmesi.
 • Doğru takım oluşturma: Beyin fırtınası çalışmasına katılan kişileri daha fazla düşünmeye teşvik ederek yeni fikirlerin ortak alanda paylaşılması ve daha çok tartışılması.

Beyin Fırtınası Çalışma Yöntemi;

Beyin fırtınası toplantısının yöntemi konusunda çok farklı yollar izlenebilir. Aşağıda genel hatları ile çalışma esnasında izlenecek yöntem özetlenmiştir.

 • Beyin fırtınası yapılacak konuyla alakalı kişiler bu toplantıya katılmaları için davet edilir. Bu insanların konunun uzmanı kişiler olmaları çok gerekli değildir. Bu toplantının öncesinde kişiler toplantı konusu hakkında ayrıntılı olarak bilgilendirilmelidir.
 • Tartışma konusu çoğunlukla net bir soru olacak şekilde herkesin rahatlıkla görebileceği şekilde, bir panoya (ya da benzeri bir yere) yazılmalıdır.
 • Katılımcılardan bir kişi bu toplantı’yı yönlendirmek için seçilir. Bu kişi oradaki herkesin kendi fikrini çekinmeden belirtmesini, saçma ya da komik gözünse bile bütün fikirlerin açıklanmasını sağlamalıdır. Toplantı yönlendiricisi kişi, bu toplantının odağını herhangi bir sebeple kaybetmemesi için uğraşmalıdır.
 • Bu çalışmada belli bir süre sonunda artık beyin fırtınası ve fikir üretme sürecine son verilir.
 • Açığa çıkan fikirler, konularına ve de ana sorun ile ilişkilerine göre tek tek sınıflandırılmalıdır. Bu işlemi de yine toplantı yönlendiricisi yapar. Fikirlerin tartışılması tam bu aşamada yapılır, ayrıca ek fikirler üretilmesi mümkündür.
 • Beyin fırtınası ile toplantının ana konusu ve ilgili sorunlarla ilgili fikirler aşama aşama tartışılır.
 • Beyin fırtınası ile liste yeniden gözden geçirilmeli ve herkesin bu listeyi anlaması mutlaka sağlanmalıdır. Bu sırada gereksiz yinelenen fikirler ve saçma fikirler listeden çıkarılmalıdır.
 • Orta büyüklükte ki herhangi bir toplantı odası bu amaç için kullanılabilir. Toplantı yapılan yerde herkesin oturmasına yetecek kadar sandalye mutlaka bulunmalıdır. Bu odada dikkatleri dağıtacak, saat, telefon gibi şeyler olmamalıdır. Cep telefonlarının ve alarmlarının kapatılması gerekir. Odada kullanılabilecek tahta, projektör cihazı, tepegöz gibi görsel elemanların bulunması gereklidir. Çay, kahve ve yiyecek toplantı esnasında tüketilebilir.
 • Fikir fırtınası ile katılımcı herkesin fikirlerini bir kağıda ya da post-it kâğıtlarına yazması sağlanır. Katılımcılardan bir kişi açığa çıkan bütün fikirleri tahtaya yazar. Bu yazılan fikirlerin toplantıya katılanların rahatlıkla görebileceği bir şekilde düzenlenmesi yapılır. ( Beyin Fırtınası )

Subliminal mp3 telkin ürünümüzle siz de artık daha fazla yaratıcılığınızı kullanacak ve zorlanmadan yeni fikirler bulacaksınız.

Uyarılar!

* Bu program sadece kendini geliştirme, öğrenme, motivasyon arttırma, rahatlama ve deneyim kazanma amacıyla hazırlanmıştır.

* Bilerek ya da bilmeyerek bu uygulama;

* Epilepsi ve Sara Hastalarında

* Kalp Pili Takanlarda

* Hamile bayanlarda kullanılmamalıdır!

* Psikolojik ilaç kullanımında doktorunuza danışmalısınız.

* Bu uygulama alkol veya benzeri kimyasal ile kullanılmamalıdır.

* Hiçbir zaman, BPT CD’leri araba kullanırken ya da yüksek dikkat gerektiren bir iş ile meşgulken dinlenmemelidir.

* Her gün en az bir kere 21 gün aralıksız dinlenmelidir.

“70 yıllık tecrübelerin ürünü olan BPT, zihinsel gelişimi sağlamak amacıyla 172 ülkede binlerce kişi tarafından kullanılmaktadır.”
İstediğiniz MP3 telkini hemen seçin…

afirmasyon telkin

Subliminal (telkin) mesajlar insan kulağının normal duyamayacağı frekanstadır. Öyle ki siz herhangi bir ses ya da konuşma duymayacaksınız. Bütün duyacağınız rahatlatıcı bir frekans sesi. Buna karşın içine gizlenmiş subliminal (telkin) mesajlar doğruca şuur altınıza gidecek.

StereoBinoral: Bu yöntemde arka plan müzik olarak binoral vuruşlar kullanılır. Dinlerken rahatlamanız ve böylece daha alıcı hale gelmeniz sağlanır. Her iki kulaktan ayrı frekansta ses gelir. İki sesin arasındaki fark, 7.5 hz olan alfa frekansına denktir. Bilinçaltı mesajlar için kullanılan en uygun frekanstır. Her iki kulaktan ayrı frekansta ses geldiği için mutlaka kulaklık ile kullanılması gerekmektedir. Meditatif bir halde dinlemeniz daha iyi olacaktır.

(Bu ürün istenildiğinde isme özel olarak da hazırlanabilir. İsminize özel hazırlanmasını isterseniz ücret için bizimle iletişime geçebilirsiniz.)


Merak ettiğiniz tüm videolar

► Kanalıma Abone Ol ★ Ali GÜLKANAT Videolar

Beyin Fırtınası Ve Fikir Üretme için 5 değerlendirme

 1. nightwolf0618

  aynen fikir üretmemiz çok önemli işim gereği kullanmam gerektiğini düşünüyorum arama kurtarmacıyım çok önemli

 2. sizofirenik

  Beyninize ne yapmak istediğini söyle mezseniz, nasıl yapabileceğinizi sizin için araştırıp size söylemeyecektir. Hatta onu yapmanıza izin vermeyecektir.

 3. basarbasaran

  Fikir üretme yeteneğini geliştirmek istiyorsan harika bir telkin

 4. basarbasaran

  Mükemmel fikir üretme yeteneği kazandırıyor

Değerlendirme yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.