İndirim!

Bedeniniz Sağlıklı Görünsün

150.00 kdv dahil

Bedeninin sağlıklı görünmesi için bu frekansa kulak ver.

telkin indir

guvenli-odeme

Açıklama

Şimdi Değişme Zamanı

telkinmp3-telkincd

Bedeniniz Sağlıklı Görünsün

Bedeniniz sağlıklı görünmesi için bu frekansa kulak ver.

 • Beyin sadece en çok söylediğiniz şeye inanır.
 • Ona kendiniz hakkında ne söylerseniz, onu yaratacaktır. Başka seçeneği yoktur.

Shad Helmstetter…

“Bedeniniz Sağlıklı Görünsün” Telkin Mp3’ü ile düşüncelerini değiştir, hayatın değişsin…

Bu ürünün içeriği

 • BPT ile Olumlu Dönüşüm Mesajları* (Sadece müziği duyarsınız, telkinler duyulmaz…)
 • Bedeniniz Sağlıklı Görünsün” isimli ürünü satın alır almaz “HESABIM” bölümünden hemen indirebilirsiniz.

Sizinde Bedeniniz Sağlıklı Görünsün

Sağlıklı bir beden aynı zamanda mutlu ve uzun bir ömür demektir. Siz de kendinizde sağlıklı bir beden görüntüsü elde edin ve kendinizi her zaman olduğundan daha güvenli hissedin. Çok etkili subliminal mp3 telkin ürünümüzle hayat kalitenizi artırın.

 • İnsanların arasında rahat değil misiniz?
 • Sosyal ortamlarda beden görüntünüzden dolayı sürekli üzülüyor musunuz?
 • Sevdikleriniz, bedeninizin görünüşünden dolayı sizi her zaman uyarıyorlar mı?
 • Bedeninizin şeklinden ve ölçülerinden veya da kişisel görüntünüzden mutsuz mu oluyorsunuz?
 • Bedeniniz konusunda başkalarını çok şanslı kendinizi çok şanssız mı buluyorsunuz?
 • Elinizden geleni yapıyorsunuz ama istediğiniz gelişmeleri sağlayamıyor musunuz?
 • Daima sizi yavaşlatan ve hayattan geri kalmanıza neden olan yanlış bir şeyleri kendinize çekiyor musunuz?
 • Kendinizi çaresiz mi hissediyorsunuz?
 • Denemediğiniz yöntem kalmadı mı?
 • Herşeyi oluruna mı bıraktınız?
 • Yeni birşeyler mi arıyorsunuz?
Ne Ararsan O’nu Bulursun…

amatör vücut geliştirme Telkin mp3, Subliminal, BilinçaltıSağlıklı bir yaşam ve mutluluk için vücudunuzun her yerine aynı değeri vermelisiniz. Sağlıklı ve güzel bir beden için öncelikli olarak onu her haliyle kabul etmeli ve sevmelisiniz. Eğer bedeniniz hakkında olumsuz şeyler düşünüyorsanız, diyet yapmak ve egzersiz sizin için boş yere kürek çekmek olur. Sürekli olarak zihninizde bedeninizle ilgili olumsuz düşünceler ve inançlar varsa eğer doğal olarak hayatınıza negatif şeyleri çekeceksiniz. Böylece sürekli olarak çalışmalarınız esnasında pes edecek ve egzersizle diyete son vereceksiniz demektir. Tabi eski halinize yine döneceksiniz. Eski halinize tekrar dönmeniz,olumsuzluğunuzu güçlendirecek ve bedeniniz ile ilgili olumsuz düşünceleriniz daha da artacaktır. Sürekli olarak bu kısır döngüyü tekrarlayarak, mevcut durumunuza bir son vermek isteyecek ve ilk baştakinden çok daha kötü zihinsel bir durum içine düşeceksiniz.

Bedeniniz hakkında negatif düşüncelerinizi terk ettiğinizde, kendiniz ve bedeniniz hakkında pozitif olmayı öğrendiğinizde, egzersiz yapmanın ve sağlıklı yiyecekler tüketmenin ne kadar da kolay olduğunu görecek ve çok şaşıracaksınız. Daima bedeninize daha çok özen gösterecek, bunu devam ettirmek isteyecek ve kendinize her zaman olduğundan daha da iyi bakacaksınız.

Kısacası; eski olumsuz ve kötü düşünceleriniz sizin beğenmediğiniz bu zavallı bedeni yaratıyordu. Şimdi ise aynı yolla pozitif düşünceleriniz ve olumlu inançlarınız bedeninizin çok daha iyi görünmesine ve sağlıklı bir bedene sahip olmanıza neden olur. Artık sosyal ortamlarda daha rahat ve daha mutlu olabileceğiniz bir bedeniniz olur. Bu yaşam kalitenizi artırır. Yaşam kaliteniz arttığında da daha huzurlu ve daha uzun bir ömrünüz olur.

Bundan böyle sürekli kendinize kötü davranıp acı çekmeye bir son verin. Subliminal mp3telkin ürünümüzün çok etkili gücünü kullanarak, bedeninize karşı hissettiklerinizi değiştirin ve hayatınızın kalitesinde önemli bir ilerleme sağlayın. Subliminal mp3 telkin ürünümüz size şu şekilde etki edecek:

 • Zihninizde taşıdığınız kendiniz ve bedeniniz hakkındaki olumsuz düşünce tarzınızı kökünden değiştirir ve hayatınıza daha pozitif insanları ve tecrübeleri çeker.
 • İçsel olarak yaşadığınız sınırlı inançlarınızı kökünde yenileriyle değiştirir ve mutlu bir hayat yolunda ilerlemenize öncülük edecek olumlu düşünceleri kabul etmeye başlamanızı sağlar.
 • Subliminal mp3 telkin, zihninizi uyararak negatif geçmiş hatıraları, tecrübeleri ve yaşadığınız reddedilmeleri serbest bırakmanızı sağlar.
 • Bedeninize ve dolayısıyla kendinize duyduğunuz büyük güven sayesinde, karşı cinsin her zamankinden daha çok ilgisini çekersiniz.
 • Bugüne kadar başarılarınıza engel olan negatif zihinsel kalıpları temizler.

Subliminal mp3 mesajların gücünü kendinize olan güveninizi ve inancınızı geri kazanmak için kullanın. Bugün artık geleceğinizi kendi ellerinize alın ve herkes gibi kendine güvenli yeni hayatınıza başlayın.

Uyarılar!

* Bu program sadece kendini geliştirme, öğrenme, motivasyon arttırma, rahatlama ve deneyim kazanma amacıyla hazırlanmıştır.

* Bilerek ya da bilmeyerek bu uygulama;

* Epilepsi ve Sara Hastalarında

* Kalp Pili Takanlarda

* Hamile bayanlarda kullanılmamalıdır!

* Psikolojik ilaç kullanımında doktorunuza danışmalısınız.

* Bu uygulama alkol veya benzeri kimyasal ile kullanılmamalıdır.

* Hiçbir zaman, BPT CD’leri araba kullanırken ya da yüksek dikkat gerektiren bir iş ile meşgulken dinlenmemelidir.

* Her gün en az bir kere 21 gün aralıksız dinlenmelidir.

“70 yıllık tecrübelerin ürünü olan BPT, zihinsel gelişimi sağlamak amacıyla 172 ülkede binlerce kişi tarafından kullanılmaktadır.”
İstediğiniz MP3 telkini hemen seçin…

afirmasyon telkin

Subliminal (telkin) mesajlar insan kulağının normal duyamayacağı frekanstadır. Öyle ki siz herhangi bir ses ya da konuşma duymayacaksınız. Bütün duyacağınız rahatlatıcı bir frekans sesi. Buna karşın içine gizlenmiş subliminal (telkin) mesajlar doğruca şuur altınıza gidecek.

StereoBinoral: Bu yöntemde arka plan müzik olarak binoral vuruşlar kullanılır. Dinlerken rahatlamanız ve böylece daha alıcı hale gelmeniz sağlanır. Her iki kulaktan ayrı frekansta ses gelir. İki sesin arasındaki fark, 7.5 hz olan alfa frekansına denktir. Bilinçaltı mesajlar için kullanılan en uygun frekanstır. Her iki kulaktan ayrı frekansta ses geldiği için mutlaka kulaklık ile kullanılması gerekmektedir. Meditatif bir halde dinlemeniz daha iyi olacaktır.

(Bu ürün istenildiğinde isme özel olarak da hazırlanabilir. İsminize özel hazırlanmasını isterseniz ücret için bizimle iletişime geçebilirsiniz.)


Merak ettiğiniz tüm videolar

► Kanalıma Abone Ol ★ Ali GÜLKANAT Videolar

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Bedeniniz Sağlıklı Görünsün” için yorum yapan ilk kişi siz olun

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.