İndirim!

Bağlanma Fobinizi Yenin

150.00 kdv dahil

Bağlanma fobini yenmek için bu frekansa kulak ver.

telkin indir

guvenli-odeme

 

Açıklama

Şimdi Değişme Zamanı

telkinmp3-telkincd

Bağlanma Fobinizi Yenin

Bağlanma fobini yenmek için bu frekansa kulak ver.

 • Beyin sadece en çok söylediğiniz şeye inanır.
 • Ona kendiniz hakkında ne söylerseniz, onu yaratacaktır. Başka seçeneği yoktur.

Shad Helmstetter…

“Bağlanma Fobinizi Yenin” Telkin Mp3’ü ile düşüncelerini değiştir, hayatın değişsin…

Bu ürünün içeriği

 • BPT ile Olumlu Dönüşüm Mesajları* (Sadece müziği duyarsınız, telkinler duyulmaz…)
 • Bağlanma Fobinizi Yenin” isimli ürünü satın alır almaz “HESABIM” bölümünden hemen indirebilirsiniz.

Bağlanma Fobinizi Yenin

Çok etkili subliminal mp3 telkin ürünümüzle bağlanma korkunuza hemen bir son verin ve sağlıklı ilişkiye tekrar geri dönün.

Fobi, herhangi bir şeye karşı duyulan genellikle mantık dışı güçlü korku anlamına gelir. Bu korku şekli çoğunlukla aşırı güçlü olduğundan dolayı bastırılması biraz zordur. Basit tarifiyle duygusal bağ kurma korkusudur.

Başladığınız tüm ilişkilerinizde bağlanma korkusu nedeniyle zorlanıyor musunuz? Özgürlüğün muhteşem büyüsünün etkisi altında mısınız? Hayatımızda hepimiz bazı zamanlar korkar ve şüpheye düşeriz. Lakin bu korku hangi vakit normal sınırın ötesine geçti ve hayatımızda bir problem olmaya başladı? Günlük koşuşturmalar arasında kendinizi aşağıdaki örneklerden bazılarıyla benzeştiriyor musunuz?

 • Partnerinizle beraberken uzun süre birlikte olmakla ilgili gelecek hakkında düşünmeye ve konuşmaya başladınız mı?
 • Geçmişte yaşadığınız acı deneyimleriniz nedeniyle sürekli olarak partnerinize bağlanmak konusunda güvensizlik mi çekiyorsunuz?
 • İlişkinize zarar veren bir güven eksikliği probleminiz mi var?
 • Bir kişiye bağlanıp kalmaktan endişeleniyor musunuz?
 • Bağlanma korkusu olan partnerinizle nasıl baş edeceğinizi bilmez durumda ve ne yapacağınızı şaşırmış halde misiniz?
 • Bundan sonra hayatınızın geri kalan kısmında güvensizliğinizi artık yenmek ve partnerinizle bundan böyle sağlıklı bir ilişki geliştirmek mi istiyorsunuz?
 • Partnerinize bağlanma sonucunda hayatınızda olabileceklere katlanmaktan korkma hissinizi artık yenmek mi istiyorsunuz?
Ne Ararsan O’nu Bulursun…

Bağlanma Fobinizi Yenin Telkin mp3, Subliminal, Bilinçaltı

Bağlanma korkusu bazı durumlarda “sen aslında bana göre değilsin, ben seni artık istemiyorum” dememek için söylenmiş cafcafli fobi(korku) türlerinden birisidir.

Eğer siz de yukarıda yazan durumlardan birkaçıyla kendinizle bir ilişki kuruyorsanız muhtemelen siz de ilişkilerde bağlanma sorununuz yüzünden problem yaşıyorsunuz demektir. Sorun aslında sizde, sizin zihninizde yatıyor. Siz, bilerek ya da bilmeyerek bir sebepten ya da bilinçaltındaki bir nedenden dolayı bu anlamsız bağlanma korkunuzu yarattınız.

Bu konuda size iyi bir haberimiz var. Zihninizin işleyiş şeklini tekrar programlayabilirsiniz. Subliminal mp3 telkin ürünümüz direkt bilinçaltı zihninizle çalışır. Duyduğunuz güvensizliğinizin kök nedenini, partnerinize bağlanmaya bakış açınızı yeniden programlar ve sorunu kökten çözer. Bu subliminal mp3 telkin ürünümüz size şu şekilde yardımcı olacak.

Devrim niteliğindeki NLP tekniklerinin ve pozitif olumlamaların ön plana çıkarılarak kayıt yapıldığı, yaşamınızı derinden değiştirecek subliminal mp3 telkin ürünümüzü kullanarak kendinizi yeni baştan programlar ve bağlanma korkunuzu kolayca çözersiniz.

 • Sizi bugüne kadar engelleyen güvensizliğinizi nasıl basitce yeneceğinizi öğrenmeniz için zihninizi tekrar programlar
 • Subliminal mp3 telkin, zihninizin negatif geçmiş anılardan, reddedilmelerden ve olumsuz deneyimlerden duygusal olarak sonsuza dek kurtulmasını sağlar.
 • Bundan böyle ilişkiniz hakkında olumlu düşünmeye başlar, kötü endişelerinizden kolayca kurtulur ve stres ve korku barındırmayan yeni geleceğinize sevgiyle yönelirsiniz.
 • Kendinizi zorlanmadan partnerinize daha çok açmanızı sağlar.
 • Partnerinizle duygularınızı çekinmeden paylaşıp tartışabilirsiniz.
 • Dürüstlük ve güven üzerine kurulu sağlıklı bir ilişki geliştirirsiniz.

Hemen şimdi bağlanma korkunuzu bir kenara bırakmazsanız, sağlıklı ilişki, depresif ve mutsuz olmaya son verme fırsatınızı kaçırır ve ilişkiler hakkında negatif olmaya hayatınız boyunca devam edersiniz. Zihin kalıbınızı şimdi değiştirin ve bağlanma korkususorunundan geç olmadan kurtulun. Partnerinize sadakat içeren bir ilişkinin sinyallerini verin ve subliminal mp3 telkin ürünümüzle ilişkinizi sonsuza dek geri kazanın.

Fobi türleri içerisinde bağlanma fobisi de oldukca yaygındır. Bazı insanlar bu fobiyi (yaşamlarını doğrudan doğruya etkileyecek şekilde) çok güçlü bir şekilde yaşarken, bazı insanlarda ise bağlanma fobisi daha düşük seviyede görülür. Bakıldığında bağlanma fobisinin nedeni sıklıkla başarısız, acı verici ve sağlıksız şekilde noktalanmış bir başka ilişkidir.

Fobi kurban ayırt etmez.

Bağlanma korkusu oldukça gereksiz bir duygudur. Eğer bağlanmaktan korkuyorsan hiç ilişkiye başlamayacaksın. Zira birine bağlanmaktan korkan insan gerçek aşkı hiç bir zaman bulamaz.

Uyarılar!

* Bu program sadece kendini geliştirme, öğrenme, motivasyon arttırma, rahatlama ve deneyim kazanma amacıyla hazırlanmıştır.

* Bilerek ya da bilmeyerek bu uygulama;

* Epilepsi ve Sara Hastalarında

* Kalp Pili Takanlarda

* Hamile bayanlarda kullanılmamalıdır!

* Psikolojik ilaç kullanımında doktorunuza danışmalısınız.

* Bu uygulama alkol veya benzeri kimyasal ile kullanılmamalıdır.

* Hiçbir zaman, BPT CD’leri araba kullanırken ya da yüksek dikkat gerektiren bir iş ile meşgulken dinlenmemelidir.

* Her gün en az bir kere 21 gün aralıksız dinlenmelidir.

“70 yıllık tecrübelerin ürünü olan BPT, zihinsel gelişimi sağlamak amacıyla 172 ülkede binlerce kişi tarafından kullanılmaktadır.”
İstediğiniz MP3 telkini hemen seçin…

afirmasyon telkin

Subliminal (telkin) mesajlar insan kulağının normal duyamayacağı frekanstadır. Öyle ki siz herhangi bir ses ya da konuşma duymayacaksınız. Bütün duyacağınız rahatlatıcı bir frekans sesi. Buna karşın içine gizlenmiş subliminal (telkin) mesajlar doğruca şuur altınıza gidecek.

StereoBinoral: Bu yöntemde arka plan müzik olarak binoral vuruşlar kullanılır. Dinlerken rahatlamanız ve böylece daha alıcı hale gelmeniz sağlanır. Her iki kulaktan ayrı frekansta ses gelir. İki sesin arasındaki fark, 7.5 hz olan alfa frekansına denktir. Bilinçaltı mesajlar için kullanılan en uygun frekanstır. Her iki kulaktan ayrı frekansta ses geldiği için mutlaka kulaklık ile kullanılması gerekmektedir. Meditatif bir halde dinlemeniz daha iyi olacaktır.

(Bu ürün istenildiğinde isme özel olarak da hazırlanabilir. İsminize özel hazırlanmasını isterseniz ücret için bizimle iletişime geçebilirsiniz.)


Merak ettiğiniz tüm videolar

► Kanalıma Abone Ol ★ Ali GÜLKANAT Videolar

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Bağlanma Fobinizi Yenin” için yorum yapan ilk kişi siz olun

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.