İndirim!

Almanca Öğrenme Becerisi

(3 müşteri değerlendirmesi)

150.00 kdv dahil

Almanca öğrenme becerisi geliştirmek ve almanca konuşabilmek için bu frekansa kulak ver.

telkin indir

guvenli-odeme

Açıklama

Şimdi Değişme Zamanı

telkinmp3-telkincd

Almanca Öğrenme Becerisi

Almanca öğrenme becerisi geliştirmek ve almanca konuşabilmek için bu frekansa kulak ver.

 • Beyin sadece en çok söylediğiniz şeye inanır.
 • Ona kendiniz hakkında ne söylerseniz, onu yaratacaktır. Başka seçeneği yoktur.

Shad Helmstetter…

“Almanca Öğrenme Becerisi” Telkin Mp3’ü ile düşüncelerini değiştir, hayatın değişsin…

Bu ürünün içeriği

 • BPT ile Olumlu Dönüşüm Mesajları* (Sadece müziği duyarsınız, telkinler duyulmaz…)
 • Almanca Öğrenme Becerisi” isimli ürünü satın alır almaz “HESABIM” bölümünden hemen indirebilirsiniz.

Almanca Öğrenme Becerinizi Geliştirin

Etkili bir şekilde zihin geliştiren subliminal mp3 telkinimizle Almanca çalışma becerinizi daha da geliştirin ve Almanca çalışırken tamamen odaklanın.

Hala Almanca’yı öğrenemediniz mi?

Bir dil bir insan, iki dil iki insan…

Kişisel Gelişim - Mp3 Telkin - Subliminal Telkin mp3, Subliminal, BilinçaltıYıllardır Almanca’yı öğrenemiyor musunuz?

Kişisel Gelişim Telkin mp3, Subliminal, BilinçaltıAlmanca çalışma yeteneğinizi hemen geliştirmek mi istiyorsunuz?

Kişisel Gelişim Telkin mp3, Subliminal, BilinçaltıAlmanca çalışmak yerine daima daha ilginç başka şeyler mi buluyorsunuz?

Kişisel Gelişim Telkin mp3, Subliminal, BilinçaltıAlmanca dil bilgisi, imla, gramer, okuma ve yazma becerilerinizi artırmak mı istiyorsunuz?

Kişisel Gelişim Telkin mp3, Subliminal, BilinçaltıAlmanca çalışmakta, ev ödevinizi yapmakta ve sürekli okumakta zorlanıyor musunuz?

Kişisel Gelişim Telkin mp3, Subliminal, BilinçaltıEskiden beri alışmış olduğunuz kötü çalışma alışkanlıklarınız, sınıftaki veya iş yerinizdeki derecelerinizi etkiliyor mu?

Kişisel Gelişim Telkin mp3, Subliminal, BilinçaltıBaşkalarının sahip olduğu çalışma yeteneğine sahip olmak ve hatta Almanca çalışmaktan siz de keyif almak ister miydiniz?

Ne Ararsan O’nu Bulursun…

almanca sözlük Telkin mp3, Subliminal, Bilinçaltı

Öyleyse Almanca çalışmak sizin için artık zor olmak zorunda değil. Sizin ve Almanca’ya sıkı çalışan veya Almanca hakkında daha derin bilgiye sahip olan bir kişinin arasındaki tek nüans zihninizin işleyiş şeklinde ve düşünce tarzınızdadır.

Subliminal mp3 telkin ürünümüz, Almanca çalışmanıza engel olan her negatif düşünceyi zihninizden temizlemek ve yerlerine daha iyi çalışan, Almanca’dan büyük keyif alan ve sınavlarda oldukca yüksek başarı gösteren insanların düşünce yapısını sizin zihninize yerleştirmek için oluşturuldu. Artık siz deAlmanca’da çok başarılı olabileceksiniz.

Pek çok diğer çalışma ve öğrenme becerileri, sadece motivasyonunuzu artırmaya yardım eder. Onlar sizin öğrenme kapasitenizi, bilgi dağarcığınızı, konuya odaklanmış kalmanızı geliştirmenize direkt yardımcı olmazlar. Sizi Almanca’ya sıkı bir şekilde çalışmanız ve kendinizi Almanca öğrenmeye adamanız için tekrar programlamazlar. Subliminal (telkin) mesajlarımız, zihninizin Almanca çalışırken kullandığınız bölgelerini uyarır ve zihninizi tekrar programlar. Bütün bu gelişmelerin zihninizde gerçekleşmesi için bilinçli olarak katkınız gerekmemektedir.

Bu subliminal mp3 telkin,

İndirekt(dolaylı):

Bu subliminal mp3 telkin size fazladan motivasyon verir ve Almanca çalışmak için çok fazla istek duymanızı sağlar. Aynı şekilde daha uzun süreli Almanca çalışmanıza destek olmak için iradenizi güçlendirir, iç disiplininizi artırır. Gerçekten odaklanma ve konsantre olma kapasitenizi artırır, Almanca çalışmayı erteleme eğiliminizi giderir. Üstelik okuduğunuz ve öğrendiğiniz konuları daha net hatırlamanız için hafızanızı en iyi şekilde güçlendirir.

Kişisel Gelişim Telkin mp3, Subliminal, BilinçaltıBeyninizi, Almanca çalışmanın en verimli konumuna erişebilmesi için tekrardan programlar.

Kişisel Gelişim Telkin mp3, Subliminal, BilinçaltıAlmanca’ya karşı konulamaz bir heves duyarsınız.

Kişisel Gelişim Telkin mp3, Subliminal, BilinçaltıAlmanca çalışmak için sürekli olarak durdurulamaz bir azim geliştirir.

Kişisel Gelişim Telkin mp3, Subliminal, BilinçaltıAlmanca için yapabileceğinizin en iyisini başarırsınız.

Kişisel Gelişim Telkin mp3, Subliminal, BilinçaltıÇok uzun süre, dikkatiniz ve konsantrasyonunuz dağılmadan Almanca çalışmanız ve öğrenmeniz için iç disiplin seviyenizi geliştirir.

Kişisel Gelişim Telkin mp3, Subliminal, BilinçaltıAlmanca çalışmayı ertelemeyi sonlandırır. Dersleri ötelemeye ve Almanca çalışmayı son an’a bırakmayı kesersiniz.

Kişisel Gelişim Telkin mp3, Subliminal, BilinçaltıHafızanızı oldukca fazla güçlendirir ve zihninizi yeni öğrendiklerinizi kolayca hemen hatırlaması için geliştirir.

Kişisel Gelişim Telkin mp3, Subliminal, BilinçaltıAlmanca çalışmayı  tatsız bir iş gibi görmek yerine, Almanca çalışmaktan çok fazla keyif almaya başlarsınız

Kişisel Gelişim Telkin mp3, Subliminal, BilinçaltıSubliminal(telkin), bilinçaltı zihninizi Almanca çalışmayı başarma hedefinizle hizalar.

Kişisel Gelişim Telkin mp3, Subliminal, BilinçaltıYolunuzdaki tüm zihinsel engelleri temizler.

Direkt(doğrudan):

Bu subliminal mp3 telkin ürünü, beyninizin özellikle Almanca öğrenirken kullandığınız bölgesini uyarır, geliştirir ve tekrar yeniden programlar. Beyninizin en çok sağ yarım küresine odaklanır ki o bölge beynimizin yaratıcılık ve hayal gücü alanı ve aynı zamanda da dil öğrenmeden en fazla sorumlu kısmı. Bu ürün beyninizi daima geliştirecek ve Almanca öğrenme ile ilgili sahip olduğunuz bütün becerilerinizi artıracaktır. Dil bilgisi, imla, gramer, okuma ve yazma becerileri ayrıca sizin sahip olduğunuz yaratıcılık ve hayal gücünüz.

Bu 2 değişik yaklaşımın bir araya gelmesiyle daha iyi bir çalışma alışkanlığı kazanabilirsiniz. Özellikle Almanca çalışma becerinizi maksimum sonuçlara ulaşmak için devamlı olarak artırırsınız. Bugün, bu etkili subliminal mp3 telkin ürünümüzle başarılı Almanca öğrencisinin zihin yapısını elde edin ve gerçek kapasitenizi ortaya çıkarın.

Uyarılar!

* Bu program sadece kendini geliştirme, öğrenme, motivasyon arttırma, rahatlama ve deneyim kazanma amacıyla hazırlanmıştır.

* Bilerek ya da bilmeyerek bu uygulama;

* Epilepsi ve Sara Hastalarında

* Kalp Pili Takanlarda

* Hamile bayanlarda kullanılmamalıdır!

* Psikolojik ilaç kullanımında doktorunuza danışmalısınız.

* Bu uygulama alkol veya benzeri kimyasal ile kullanılmamalıdır.

* Hiçbir zaman, BPT CD’leri araba kullanırken ya da yüksek dikkat gerektiren bir iş ile meşgulken dinlenmemelidir.

* Her gün en az bir kere 21 gün aralıksız dinlenmelidir.

“70 yıllık tecrübelerin ürünü olan BPT, zihinsel gelişimi sağlamak amacıyla 172 ülkede binlerce kişi tarafından kullanılmaktadır.”
İstediğiniz MP3 telkini hemen seçin…

afirmasyon telkin

Subliminal (telkin) mesajlar insan kulağının normal duyamayacağı frekanstadır. Öyle ki siz herhangi bir ses ya da konuşma duymayacaksınız. Bütün duyacağınız rahatlatıcı bir frekans sesi. Buna karşın içine gizlenmiş subliminal (telkin) mesajlar doğruca şuur altınıza gidecek.

StereoBinoral: Bu yöntemde arka plan müzik olarak binoral vuruşlar kullanılır. Dinlerken rahatlamanız ve böylece daha alıcı hale gelmeniz sağlanır. Her iki kulaktan ayrı frekansta ses gelir. İki sesin arasındaki fark, 7.5 hz olan alfa frekansına denktir. Bilinçaltı mesajlar için kullanılan en uygun frekanstır. Her iki kulaktan ayrı frekansta ses geldiği için mutlaka kulaklık ile kullanılması gerekmektedir. Meditatif bir halde dinlemeniz daha iyi olacaktır.

(Bu ürün istenildiğinde isme özel olarak da hazırlanabilir. İsminize özel hazırlanmasını isterseniz ücret için bizimle iletişime geçebilirsiniz.)


Merak ettiğiniz tüm videolar

► Kanalıma Abone Ol ★ Ali GÜLKANAT Videolar

Almanca Öğrenme Becerisi için 3 değerlendirme

 1. draje344

  almanca gerçekten çok etkileyici bir dil öğrenmek istiyorum

 2. basarbasaran

  Almanyadaki ekibim için almanca öğrenmek istiyorum

 3. girayhandag

  İngilizcenin yanında öğrenmek istediğim dillerden biri. Biraz kaba olsa da hem yaygın kullanılan bir dil olması hemde kulağıma hoş gelmesi öğrenme isteği uyandırıyor

Değerlendirme yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.