tarihinde yayınlandı 1 Yorum

Değişim Dönüşüm Mesajları Nedir?

Mp3Telkin ile Değişim ve Dönüşüm Mesajları

Değişim ve Dönüşüm mp3′leri bilinçaltımızda duran olumsuz kalıpları yenileriyle değiştirmeye yönelik NLP olumlamaları içerir. Düşünce kalıplarımızın olumlu yönde değişmesi durumunda ne gibi mucizeler yaşanacağı “The Secret” (SIR) kitabı ve filminde de ayrıntılı olarak işlenmiştir. Lakin gerek imajinasyon (resim canladırma), gerek “olumlamaların kendi kendinize tekrarı” yöntemi kolay bir şekilde hayata geçirilemiyor. Çünkü sürekli olarak yeni, olumlu mesajları sorgulayan bilinç duvarı, yıllarca nasırlaşmış kalıplarının zihnimizden silinebilmesi için yapılan her çalışmada, işimizi zorlaştıran bir engel olarak orada duruyor.

Yeni olumlu (pozitif) mesajları alırken bilinci devre dışı bırakmak, yani bu olumlu mesajları yorumlamayı, karşı koymayı önlemek ve böylelikle mesajların bilinçaltına gitmesini kolaylaştırmak için, NLP olumlamaları normal duyulmayacak bir düzeyde, 5 ayrı teknikle doğa seslerinin ve müziğin altına gizlenmiştir. Bu sebeple dinleyeceğiniz ürünlerde olumlamaları duymazsınız lakin bilinçaltınız algılar. Bilinç bu olumlu mesajları yorumlayıp itiraz edemeyeceği için de bilinçaltının bu telkinleri kabul etmesi kolaylaşmış olur.
İnsanın beyninde olumlu düşünce kalıbı olmadığı zaman yaşamını beynindeki olumsuz düşünce kalıplarına göre değerlendirir ve sonucunda da mutsuz, huzursuz ve olumsuz bir hayat yaşar. Olaylar beynimizde değerlendirildiği aşamada zihnimizde olumlu bir kalıp yoksa sonuç itibariyle değerlendirme de olumsuz olabiliyor.

Değişim Dönüşüm Olumlama mp3’lerinde beynimize olumlu (pozitif) mesajlar veriliyor. Mesajların duyulmaması sağlanarak bilinç duvarı aşılıp doğrudan bilinçaltına ulaşması hedefleniyor. Biz mesajları duyduğumuzun farkında olmasak da beynimiz bu sesleri net bir şekilde algılamaktadır. Bu telkinlerden sonra, olayları değerlendirirken alternatif bir düşünce oluyor. Fakat beynimizde sadece olumsuzluk varsa alternatif de olmadı mı sonuçlar hep olumsuz oluyor. Bu yöntemle beyin alternatifleri uyguladıkça ve sonucunda yarar sağladıkça olumlu düşünceleri hayatımızın içinde daha çok kullanmaya başlayacaktır, bu da hayatımızı değiştirmenize yeterli olacak. Tabiki bu zaman alacak bir süreçtir ve beynimiz yeni düşüncelere genellikle kapalıdır. Çünkü beynimiz garanticidir. Daha önce o anki duruma göre bir olumsuz düşünceden yarar sağlamışsa onu kolay kolay değiştirmek istemez.

Zihnimizde pozitif alternatif düşünceler yoksa zaten o zaman işimiz daha da zorlaşır. Lakin beynimize zamanla olumlu mesajlar gönderdikçe, negatif düşüncelerin karşısına alternatif olumlu düşünceleri yerleştirdikçe hayata bakışımız değişecek ve hayatı daha olumlu değerlendirmeyi öğreneceğiz.

Mp3Telkin.com’da diğer benzer ürünlerden farklı olarak,  “BEN” ve “SEN” öznesiyle kurgulanmış olumlamalar kullanılmaktadır. Seslendirilen olumlamalar müziklerin altına gizlenmiştir. Böylece bilinç duvarı aşılarak, olumlamaların doğrudan bilinçaltına ulaşması hedeflenmiştir. Yurtdışında yaygın olarak kullanılan bir yöntemdir.

cdtelkin.com

(Telkin’in Doğru Adresi)

Değişim Dönüşüm Mesajları Nedir?” üzerine 1 yorum

  1. iş hayatında olumlu etkileri çok fazla.

Bir yanıt yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.