tarihinde yayınlandı 109 Yorum

4 Telkin Al, 3 Telkin Öde


 

Beyin Programlama Teknolojisi

TELKİN’lerden dilediğiniz üç (3)’ünü seçin,

ilave istediğiniz bir (1) TELKİN’i biz hediye edelim.

Sitemizde aşağıdaki ürünlerimiz arasından tercih yapabilirsiniz…

3+1=4

Tercih yapabileceğiniz ürünler(Ürünler MP3 olarak hazırlanıp e.postanıza gönderilecektir)
Ürünü satın aldığınızda e.postanızı bildiriniz…

(Eğer ürünlerin isminize özel hazırlanmasını isterseniz ücret için bizimle iletişime geçiniz.İstediğiniz MP3 telkini hemen seçin…

Subliminal(telkin) mesajlar insan kulağının normal duyamayacağı frekanstadır. Öyle ki siz herhangi bir ses ya da konuşma duymayacaksınız. Bütün duyacağınız rahatlatıcı bir frekans sesi. Buna karşın içine gizlenmiş subliminal(telkin) mesajlar doğruca şuuraltınıza gidecek.

StereoBinoral: Bu yöntemde arka plan müzik olarak binoral vuruşlar kullanılır. Dinlerken rahatlamanız ve böylece daha alıcı hale gelmeniz sağlanır. Her iki kulaktan ayrı frekansta ses gelir. İki sesin arasındaki fark, 7.5 hz olan alfa frekansına denktir. Bilinçaltı mesajlar için kullanılan en uygun frekanstır. Her iki kulaktan ayrı frekansta ses geldiği için mutlaka kulaklık ile kullanılması gerekmektedir. Meditatif bir halde dinlemeniz daha iyi olacaktır.

(Bu ürün istenildiğinde isme özel olarak da hazırlanabilir. İsminize özel hazırlanmasını isterseniz ücret için bizimle iletişime geçebilirsiniz.)


4 Telkin Al, 3 Telkin Öde” üzerine 109 yorum

  1. The difference between the impossible and the possible lies in a person’s determination. Tommy Lasorda

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.